KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Metal Gear Survive İçin Yeni Bir Beta Testi Geliyor

Bu ay çıkması beklenen Metal Gear Survive için PlayStation 4 ve Xbox One platformlarını kapsayan bir açık beta testi yapılmıştı. Ne var ki, PC platformununaçık beta testinden hariç tutulması da kafalarda soru işareti oluşturmuştu. Ancak Konami bugün PC kullanıcılarını da sevindirecek bir duyuru yaptı. 

Konami tarafından yapılan açıklama ile PlayStation 4Xbox One ve PC  platformları üzerinden ikinci bir Metal Gear Survive açık beta testi düzenlenecek. 15 - 18 Şubat 2018 tarihleri arasında yapılacak olan testte, iki harita üzerinde üç farklı görevi oynayabileceğiz. Dört oyuncuya kadar kooperatif mod desteğinin de bulunacağı onaylanırken, Konami, oyunculara açık beta testi süresinde günlük özel görevler de sunacak. 

Son olarak, PlayStation 4 kullanıcılarının teste katılımda bulunabilmesi için PlayStation Plus aboneliğine ihtiyacı yok, ama Xbox One kullanıcılarının mutlak suretle Xbox Live Gold üyeliğinee ihtiyaçları olacak. Ayrıca, ne yazık ki beta aşamasında yapılanlar nihai sürüme taşınamayacak. Bir diğer deyişle, betada yaptıklarınız, betada kalacak. Karakter yaratma aşamasını tamamlamak şartı ile açık beta testine katılımda bulunacak olan oyunculara ise Metal Gear Survive oyununun nihai sürümünde kullanılabilecek FOX HOUND künyesi, Metal Gear REX Head aksesuarı ve bandana hediye edilecek. 

PlayStation 4, PC ve Xbox One için satışa sunulacak olan Metal Gear Survive, 20 Şubat 2018 tarihinde Kuzey Amerika, 22 Şubat 2018 tarihinde de Avrupa bölgesinde satışa sunulacak.

Yorumlar