KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Metal Gear Solid HD Collection PS4'e Gelebilir

Eğer bir şekilde Metal Gear Solid HD Collection paketini oynayamadıysanız ve PlayStation 3, Xbox 360 veya PlayStation Vita sahibi olmadığınız için artık oynamanız mümkün olmayacak diye üzülüyorsanız, yakın bir zamanda size bir müjdeli haber belki verebiliriz. Tabii ki yaşanan gelişme teknik bir hata değilse...  Metal Gear Solid HD Collection PlayStation 4 konsolunun yolunu tutmuş olabilir.

Metal Gear Solid HD Collection PS4'e Gelebilir

Mevcut nesil konsollar çıktı çıkalı, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes ve Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oyunları haricinde başka bir Metal Gear Solid oyunu göremedik. Halihazırda HD Remaster, Definitive Edition ve Darksiders II: Deathinitive Edition gibi uyarlanan oyunun temasına uygun olarak değişiklik gösteren uyarlama oyunlar furyası devam ederken, Metal Gear Solid serisinin PlayStation 3 ve Xbox 360 için de uyarlanmış olan versiyonlarından şimdilik PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına gelen olmadı, ama bu durum yakın bir zamanda değişecekmiş gibi görünüyor.

Metal Gear Solid HD Collection paketini PlayStation Vita platformuna uyarlayan geliştirici Armature, paketin uyarlandığı platformlar arasına  PlayStation 4 konsolunu da dahil etmiş. Bu durum belki teknik bir hata olabilir, bilmiyoruz, ama eğer değilse, o zaman yakın bir zamanda Konami veya Armature stüdyosundan sürpriz bir duyuru gelebilir. Ancak o zamana kadar bu gelişmeye bir teknik hata olarak varsaymakta fayda var. En azından herhangi bir hayal kırıklığı yaşamamak adına. Gelişmeler için bizi takipte kalın!

Yorumlar