KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Mass Effect: Andromeda'nın Deneme Sürümü Yayında

Eğer Mass Effect: Andromeda oyununu almayı düşünüyor, ama imkan varsa almadan önce yine de bir denemek istiyorsanız, BioWare ve Electronic Arts ikilisinin sizlere müjdeli bir haberi var. Oyunun deneme sürümü bugün itibarıyla yayınlandı. Fırsatınız varken, kaçırmayın!

Mass Effect Andromeda'nın Deneme Sürümü Yayında

Mass Effect: Andromeda oyununun çıkışı, orijinal üçlemeyi oynamış olan oyuncular da dahil çoğu kişiyi etkileyemedi. Ancak BioWare, zaman içerisinde oyunun birçok eksiğini giderebilmek için doğru hamleler yaptı. Bugün ise Electronic Arts, Mass Effect: Andromeda oyununu alıp almama konusunda ikilemde olan oyuncular için bir deneme sürümünü PlayStation 4PC ve Xbox One kullanıcılarına sundu.

İçerik bakımından EA Access ve Origin Access abonelerine sunulan versiyonun muadili olan ve on saatlik bir süre zarfında, ana senaryodaki ilk gezegen olan Eos'ta gezinebilmenin yanı sıra, çoklu-oyuncu modunu da istediğiniz gibi deneme fırsatınız bulunuyor. Eğer netice olarak Mass Effect: Andromeda oyunundan memnun kalır ve tam sürümünü almaya karar verirseniz, deneme sürümü boyunca yaptığınız her şey, tahmin edebileceğiniz gibi tam sürüme taşınacak.

Deneme sürümünün PC versiyonunu şuradan, PlayStation 4 versiyonunu şuradan (ayrıca US PSN ve UK PSN) ve Xbox One versiyonunu da şuradan (ayrıca US ve UK) indirebilirsiniz.

Yorumlar