KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Jade Raymond ve Ekibi, Yeni Splinter Cell İçin Tasarım Oluşturmuşlar

Şu dönemde akıbeti en çok merak edilen oyun serilerinin arasında Splinter Cell de bulunuyor. Son oyunu 2013 yılında çıkmış olan serinin devam oyunu için oyuncular olarak henüz umudumuzu kaybetmiş değiliz. Bunda tabi ki ara ara yaşanan sızıntılar, Ubisoft'un açık açık seriyi bir köşeye atmadığına dair yaptığı samimi açıklamalar ve son olarak da Sam Fisher ağabeyimizin Ghost Recon: Wildlands oyununda karşımıza çıkmış olmasının etkisi epey büyük oldu. Gerçi şimdilik ufukta yeni bir oyun görünmüyor. Ne var ki, Jade Raymond tarafından yakın bir zamanda yapılan açıklama ile esasında bir zamanlar yeni oyun için düğmeye basılmış. Şu anda ise ne olduğu bilinmiyor...

Jade Raymond ve Ekibi, Yeni Splinter Cell İçin Tasarım Oluşturmuşlar

Assassin's Creed, Assassin's Creed II, Splinter Cell: Blacklist ve Watch Dogs oyunlarının Baş Yapımcı koltuğunda oturan Jade Raymond, bu ay gerçekleşmiş olan Fan & Serious Festival 2018 için Bilbao şehrinde bulunmuştu. Gamereactor sitesi tarafından kendisi ile yapılan röportaj sırasında konuşan Raymond, Ubisoft ile yollarını ayırmasından sonra Splinter Cell serisinin geçirdiği evrim hakkında kendisine sorulan soruları yanıtlarken, herhangi bir detay verememiş olsa da ekibi ile yeni bir tasarım oluşturduklarını açıkladı.

"Son çıkan Splinter Cell, satışa sunulan son Splinter Cell oyunuydu..." yorumunda bulunan Jade Raymond, devam etti. "Ne diyeceğim biliyor musunuz? Oluşturduğumuz ve üzerinde çalıştığımız ve geliştirmek istemiş olduğumuz bir tasarım var, ama artık Ubisoft'ta olmadığım için bahsedemem ve o tasarımı kim paylaşmak ister bilmiyorum."

Bu tasarım sonradan iptal edildi mi bilmiyoruz ve hakkında herhangi bir detay verilmemiş olduğu için de nasıl bir şey olduğu hakkında da bir bilgi yok, ama halihazırdaki bu gizemli tasarım, yeni Splinter Cell oyununun temelini oluşturur mu, bunu da merak etmiyor değiliz. Umuyoruz ki bu tasarım kullanılıyor olsun veya olmasın, halihazırda geliştirilme aşamasında olan bir Splinter Cell oyunu vardır; çünkü, Sam ağabeyimizi gerçekten çok özledik.

Yorumlar