KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Horizon: Zero Dawn İçin Yeni İndirilebilir İçerik Gelebilir

Horizon: Zero Dawn ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Halihazırda The Frozen Wilds için çalışmalar devam ediyor, ama Guerilla Games tarafından açılan iş ilanı ile oyun için olası bir ikinci indirilebilir içerik yolda olabilir.

Horizon Zero Dawn İçin Yeni İndirilebilir İçerik Gelebilir

Bildiğiniz gibi Horizon: Zero Dawn için E3 2017 fuarında The Frozen Wilds adı altındaki ilk indirilebilir içerik duyurulmuştu. Bizleri yepyeni bir maceraya davet edecek olan içerik ile oyuna yeni silahlar ve çeşitli yeni düşmanlar dahil olacakmış gibi görünüyor. Ne var ki, The Frozen Wilds, Horizon: Zero Dawn için ilk ve son indirilebilir içerik olmayacakmış gibi. Bunun nedeni ise Guerilla Games stüdyosunun iş ilanı açmış olması. Hollandalı geliştirici, gelecekteki projeleri için açık dünya konsepti üzerinde çalışacak olan bir World Designer arıyor.

Başvuracakların küçük bir takımla çalışacağının altının çizildiği listelemedeki ilan detayına bakıldığında ise, "Aşamayı formüle etmek için ortak Tasarımcılar, Sanatçılar ve Yazarlar ile çalışacak ve uygun görülen aşamaların üstesinden geleceksiniz. Önemli bitki örtüsünün, yolların, binaların ve abidelerin yerleşimini içeren ortamın iskelet versiyonunu oluşturacaksınız." şeklinde bir açıklama görülüyor.

Eğer bu listeleme bir şeye işaret ise, Horizon: Zero Dawn için The Frozen Wilds haricinde ikinci bir indirilebilir içerikle daha karşılaşabiliriz. Ancak bunun yanı sıra, The Frozen Wilds için takıma bir takviye yapılmak da isteniyor olabilir. Bunu şimdilik bilemiyoruz. Bakalım Guerilla Games konu ile ilgili bir açıklama yapacak mı? Bizi takipte kalın!

Yorumlar