KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Hitman 2'nin Aralık Ayı Yol Haritası Ortaya Çıktı

Gizliliğe dayalı oyun serilerinin arasında önemli bir yere sahip olan Hitman serisinin yeni oyunu Hitman 2, içerik olarak zenginleşmeye devam edecek. IO Interactive ve Warner Bros. Entertainment, oyuncuların ilgisini sıcak tutabilmek için aylık olarak yeni içerikler yayınlayacaklarını duyurmuşlardı. Bu bağlamda da, Aralık ayının yol haritası da ortaya çıktı.

Hitman 2'nin Aralık Ayı Yol Haritası Ortaya Çıktı

Hitman 2 oyununun 13 Kasım 2018 tarihinde yaptığı çıkışının üzerinden üç haftalık bir süre geçti. 2016 yılındaki oyunun bıraktığı yerden devam ettiğimiz devam oyununda, baş düşmanımız Shadow Client ve milislerini avlamak için, yine dünyanın dört bir yanına gitmek için yola çıkmıştık. Büyük ölçüde bir önceki oyuna benzeyen, ama oynanış anlamında birçok yeniliğin sunulduğu Hitman 2 için, IO Interactive, internet sayfası üzerinden yeni bir açıklama yaptı. Bu açıklama ile de bu ay için çizilmiş olan yol haritası ortaya çıkartıldı.

Ay boyunca yeni meydan okumalar ve yeni ödüller bizleri bekliyor olacak. Geliştirici stüdyo IO Interactive ise her bir hafta canlı ve yeni bir içeriğin sunulacağının altını çizdi. İlk 6 Aralık 2018 tarihinde, yani yarın, beş adet  Featured Contracts Hitman 2 oyununa eklenecek. Bu kontratlar belirli temalara göre seçiliyor ve Occupational Hazards adı altında yayınlanacak. 13 Aralık 2018 tarihinde ise The Aelwin Augment adı altında yeni bir Escalation Contract, oyuncuların beğenisine sunulacak. Bu kontratlar, bildiğiniz gibi Ajan 47 olarak becerilerimize ve oynayış stilimizi mevcut duruma adapte etmeye odaklı kontratlar oluyor. Yeni Escalation Contract ise bizleri Isle of Sgail'a götürecek. 18 Aralık 2018 tarihinde ise bizleri belirli bir süreliğine faal olacak tatil sürprizi bekliyor. Ne var ki, bu bir sürpriz olduğu için, geliştirici stüdyo herhangi bir detay vermiş değil. 21 Aralık 2018 tarihi ise, sıradaki Elusive Target tarihi olacak. The Revolutionary olacak sıradaki hedefimiz Santa Fortuna köyüne gelecek. Bizlere on günlük bir süre veriliyor ve başarılı olduğumuz takdirde de, Casual Tourist kıyafetimiz olacak. Son olarak 27 Aralık 2018 tarihinde ise hem ayı hem de yılı, Santa Fortuna köyündeki yeni bir Escalation görevi ile kapatacağız.

Yorumlar