KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Heavy Rain, Önümüzdeki Ay PS Plus İle Bedava

Geldik Haziran ayının son Çarşamba gününe... E3 2018 fuarının gerçekleştiği Haziran ayı bitiyor ve hem Temmuz ayına, hem de yeni PlayStation Plus oyunlarına doğru uzanıyoruz. Peki hangi PlayStation Plus oyunlarına uzanıyoruz? Kısa bir süre önce yapılan açıklama ile önümüzdeki ayın yeni PlayStation Plus duyuruldu. 

Heavy Rain, Önümüzdeki Ay PS Plus İle Bedava

US PlayStation Blog üzerinden yapılan açıklama ile kaliteli yapımlar gelmeye devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere geçmişte PlayStation 4 için uyarlanmış olan Beyond: Two Souls, PlayStation Plus abonelerine hediye edilmişti. Bu defa, bir başka Quantic Dream oyunu olan Heavy Rain, listedeki yerini alacak. Fransız geliştiricinin PlayStation 3 platformu için ilk geliştirdiği olan Heavy Rain oyununda, senaryonun ilerleyişine göre dört farklı karakteri yönetiyor olsak da, esasen hem şehre geri dönen Origami Killer kod adlı seri katili yakalamak ve hem de son kurbanı olan Shaun Mars'ı da (ana karakterlerden Ethan Mars'ın oğlu) kurtarmak için büyük bir mücadele veriyorduk. 

Öte yandan, diğer ücretsiz PlayStation 4 oyunu ise Absolver olacak. Sloclap tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından da yayınlanan Aksiyon-Rol Yapma Oyunu, Adal hayali bir bölgede geçiyor. Yapay zeka tarafından yönetilen karakterlere veya diğer oyunculara karşı savaştığımız oyunda,  Absolver adı altındaki arabulucu gruba katılmaya layık olduğumuzu kanıtlamaya çalışıyoruz. 

Önümüzdeki ayın tüm PlayStation Plus oyunları ise şu şekilde;


PlayStation 4

  • Absolver
  • Heavy Rain


PlayStation 3

  • Deception IV: The Nightmare Princess
  • Rayman 3 HD


PlayStation Vita

  • Space Overlords
  • Zero Escape: Zero Time Dilemma


Yorumlar