KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

GTA Online İçin Yeni İçerikler Gelmeye Devam Edecek

Grand Theft Auto Online, bu gidişle Rockstar Games ve Take-Two Interactive için altın yumurtlayan tavuktan öteye geçecekmiş gibi görünüyor. Güncel kalmaya devam eden oyun ve buna bağlı olarak artan kullanıcı sayısı ile üzerinden beş yıl geçmesine rağmen gündemden düşmeme devam ediyor. Sizin de bildiğiniz gibi son olarak Rockstar Games, After Hours güncellemesi ile Grand Theft Auto Online oyununa farklı bir boyut kazandırmıştı. Pis işlerimizi örtbas edebilmesi amacıyla Tony Prince ile ortaklık kurup, kendi gece kulübümüzü açıyorduk. Peki Grand Theft Auto Online için verilen destek bu kadar mı? Görünen o ki hayır.

GTA Online İçin Yeni İçerikler Gelmeye Devam Edecek

Business Insider tarafından Take-Two Interactive Üst Yöneticisi Strauss Zelnick ile bir röportaj yapıldı. Bildiğiniz gibi sıradaki Rockstar Games oyunu olan Red Dead Redemption 2 26 Ekim 2018 tarihinde satışa sunulacak. Ancak Zelnick, buna rağmen Rockstar Games şirketinin Grand Theft Auto Online için verdiği desteği sonuna kadar devam ettireceğini ve sürüsüne bereket yeni içeriğin de yolda olduğunun müjdesini verdi. Ne var ki, röportaj sırasında bu içeriklerin ne tür içerikler olacağına dair herhangi bir ipucu verilmiş değil. 

Zaten elde edilen bunca başarı ve bir çığ gibi büyüyen kitle varken, aniden desteğin kesilmesini ve Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online ikilisinin artık geride bırakılmasını beklemiyorduk, ama yine de resmi olarak duymaktan mutlu olmadık değil. 

Son olarak, kendisine Grand Theft Auto V oyunun satış başarısı ile ilgili düşüncesi sorulan Strauss Zelnick, "Ne diyebilirim ki? Rockstar Games'teki meslektaşlarımıza bu inanılmaz yaratıcı başarı ve fiziksel/dijital dağıtımdan sorumlu tüm ekibe ve pazarlamaya fevkalade minnettarız tabii ki." yorumunda bulundu.

Yorumlar