KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

GTA Online 2018'e Eğlenceli Bir Şekilde Veda Edecek

Artık 2018 yılının son haftasına girdik. Önümüzdeki hafta bugün, 2019 yılının ilk günü olacak ve bizleri bekleyen yepyeni bir yıla giriş yapmış olacağız. Şu günlerde yayıncı şirketler, 2018 yılını eğlenerek uğurlamamız için ellerinden geleni arkalarına koymuyorlar. Rockstar Games de bunlardan bir tanesi ve bizlere Grand Thef Auto Online ile geçireceğimiz dopdolu bir hafta sunuyor. 

GTA Online 2018'e Eğlenceli Bir Şekilde Veda Edecek

Bugün de Grand Theft Auto Online için yeni duyurunun yapılacağı gün olduğu için, bugünü de sayarsak, önümüzdeki yedi günü kapsayacak bir etkinlik programının duyurusunu yaptı. Her gün farklı bir içerikle karşılaşacağımız bu programın listesi şöyle;


  • 25 Aralık 2018 - Vapid Clique, Up-N-Atomizer Tabanca, Slasher Festival Kazağı, Chernobog için 5 Festival Süslemesi, 10 Havai Fişek ile Havai Fişek Atar, 25 Yapışkan Bomba, 25 El Bombası, 5 Mesafeye Duyarlı Mayın, 5 Molotof, Full Atıştırmalık ve Zırh
  • 26 Aralık 2018 - Blue Bleeder Festival Kazağı ve Mammoth Avenger için Festival Süslemeleri
  • 27 Aralık 2018 - Green Slaying Festive Sweater ve HVY Barrage için Festival Süslemeleri
  • 28 Aralık 2018 - Hail Santa Festival Kazağı, Ücretsiz Nagasaki Buzzard ve APC için Festival Süslemeleri
  • 29 Aralık 2018 - Blue Cluckin' Festival Kazağı ve Buckingham Akula için Festival Süslemeleri
  • 30 Aralık 2018 - Merry Sprunkmas Festival Kazağı ve Comet Safari için Festival Süslemeleri
  • 31 Aralık 2018 - Yeni Yıl Arifesi Ödülü (Black & Red Bones Festival Kazağı, Havai Fişekler ve daha fazlası), ücretsiz HVY Insurgent Pick-Up ve Pegassi Oppressor için Festival Süslemeleri
  • 1 Ocak 2019 - Yeni Yıl Günü Ödülü (Red Bones Festival Kazağı, Havai Fişekler ve daha fazlası)


Ancak Rockstar Games, koca haftayı sadece bunlarla geçirecek değil. Zaten bu zamana kadar gösterdiği performans ile daha azını beklememek gerekiyor, ki Rockstar Games de bu beklentileri boşa çıkartmıyor. Öyle ki, Arena War modu için Bomb Ball sizleri bekliyor. 14 Ocak 2019 tarihine kadar çifte GTA$ ve RP kazanabileceğiniz Bomb Ball'daki amacınız ise arenadaki devasa top şeklindeki bombaları, patlamadan önce rakip takımın olduğu tarafa taşımak olacak. 

Bunun haricinde, tek kapılı Grotti Itali GTO, 26 Aralık 2018 tarihine kadar Legendary Motorsport mağazasından alınabiliyor olacakken, 7 Ocak 2019 tarihine kadar Grand Theft Auto Online moduna giriş yaptığınız takdirde, Grotti ve Weeny tişörtlerine ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz.

Rockstar Games tarafından paylaşılan diğer detaylara bakacak olursak, Client Jobs (Terrorbyte Missions), Biker Contract Missions, Gunrunning Sales, Special Cargo Sales ve Smuggler's Run Cargo Sales 7 Ocak 2019 tarihine kadar çifte GTA$ ve RP dağıtacak. Ayrıca gece kulübü gelirleri de bu süre zarfında çifte katlanacak.

Son olarak, her Grand Theft Auto Online haberimizin olmazsa olmazı olan indirimler ile sizleri baş başa bırakalım. 7 Ocak 2019 tarihine kadar hangarlar, % 50, yeraltı sığınakları ve mobil operasyonlar merkezleri de % 35 oranında indirimlerle satılacaklar. Öte yandan, Buckingham Alpha-Z1, Buckingham Howard NX-25, Buckingham Pyro, Mammoth Mogul, Mammoth Tula, Nagasaki Havok, Nagasaki Ultralight, Western Company Rogue, Western Company Seabreeze, FH-1 Hunter, LF-22 Starling, P-45 Nokota, P-996 Lazer, RM-10 Bombushka ve V-65 Molotok da dahil bütün Smuggler's Run uçakları % 25 indirimle satılacaklar. BF Dune FAV, Bravado Half-track, Declasse Weaponized Tampa, HVY APC, HVY Insurgent Custom Pick-Up, Nightshark, Karin Technical Custom, Ocelot Ardent, Pegassi Oppressor ve Vom Feuer Anti-Aircraft Trailer olmak üzere bütün Gunrunning araçlarının da % 25 indirimle beğenimize sunulacağını söylemeden de geçmeyelim.

Yorumlar