KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

GTA 5 Hikaye DLC'si Dosyalardan Çıktı

GTA 5 hikaye DLC'si oyun çıktığından bu yana konuşuluyor. Ana hikayede eksik kalan ya da az anlatılan bir yerleri konu alması beklenen bu DLC için henüz resmi açıklama olmasa da oyunun dosyalarının arasında küçük bir ipucu bulmuş olabilir.

gta 5 story DLC

Bir şekilde sadece geliştirici yani Rockstar çalışanları için açık olan dosyalara ulaşmayı başaran bir oyuncu, edindiği bu dosyaları karıştırmış ve karşısına oldukça ilginç detaylar çıkmış. Öncelikle indirdiği dosyaların arasında hikayeye dair yeni diyaloglar bulan LondonTown2004 takma isimli oyuncu, bu dosyaları oyuna aktarmayı da başarmış.

Dosyaları oyuna aktarsa bile, yukarıda gördüğünüz gibi bir hata ile karşılaşmış. Yani indirdiği dosyalar henüz tamamlanmış değiller. Buna rağmen daha ilginç detaylara da ulaşmış durumda. Hemen aşağıdan görebileceğiniz gibi dosyaları oyuna attıktan sonra oyunun menüsüne şöyle bir ibare gelmiş:

gta 5 story mode dlc

Bunlarla birlikte oyuncu giriş sorununu hallettikten ve haritada DLC yazısını gördükten sonra yine buna dair başka şeylerin de oyuna eklendiğini görmüş. Özellikle Rockstar Editor'un içinde ayrıca bir DLC başlığının açılması, bu dosyaların oldukça gerçekçi olduğunu bizlere bir kez daha gösteriyor. Dahası eğer dosyalar ve görüntüler gerçekse; Rockstar çoktan GTA 5 hikaye DLC'sini tamamlamış demekti. 

Yorumlar