KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Green Man Gaming ile Ubisoft Arasında Anlaşma İmzalandı

Birleşik Krallık menşei Green Man Gaming, dijital oyun alımları için oyuncuların uğrak yerlerinden bir tanesi konumunda. Şu anlık sadece PC oyunları için satış yapan site üzerinden yakın bir zamanda PlayStation, Xbox ve Nintendo konsollarının oyunlarını da satın alabileceğiz. Bugün ise Green Man Gaming bizler açısından oldukça önemli bir duyuru yaptı.

Green Man Gaming ile Ubisoft Arasında Anlaşma İmzalandı

Green Man Gaming, bugün yaptığı açıklamayla, Fransız geliştirici Ubisoft ile anlaşma imzaladığını duyurdu. Bu anlaşmanın neticesinde de Green Man Gaming sitesine yeni bir özellik eklendi. Böylece müşteriler, oyunlarını otomatik olarak etkinleştirip de Uplay kütüphanelerine ekleyebilecekler. Bu sayede de, site üzerinden satın alınan Far Cry 5Anno 1800 ve Skull and Bones gibi Ubisoft oyunları daha güvenli yoldan Uplay platformundaki kütüphaneye eklenebilecek. 

Peki bu nasıl oluyor? İşlem aslında gayet basit gerçekleşiyor... Bildiğiniz gibi Green Man Gaming sitesi üzerinden alınan her bir oyun için, Uplay anahtarını platformun etkinleştirme sayfasına kopyalamak gerekiyordu. Ama artık bu durum değişecek. Öyle ki, artık Uplay anahtarlarımızı, sipariş teyidi e-postası ve Game Purchases bölümündeki sipariş teyidi sayfası vasıtasıyla tek tıklama ile ekleyebiliyor olacağız.

Green Man Gaming, Kurucusu ve Üst Yöneticisi olan Paul Sulyok, müşterileri için oyun satın alımı konusunda daha iyi hizmet sunabilmek için devamlı olarak çalıştıklarını dile getirirken, herhangi bir oyuncu için, anahtar kodlarını kopyalayıp da yapıştırmakla fazla zaman harcamadan, mümkün olabildiğince hızlı bir şekilde oyuna ulaşmanın öneminin farkında olduğunun da altını çizmeden geçmedi. Uplay entegrasyonu sonrasında basitleştirilen etkinleştirme yöntemi ile oyunculara Ubisoft oyunlarını daha hızlı, daha sağlıklı ve daha güvenli bir yoldan etkinleştirme hizmeti sunmayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi. Bakalım pratikte bu özellik ne kadar işe yarar olacak?

Yorumlar