KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Gran Turismo Sport'un Artık Resmi Bir Tarihi Var!

Gran Turismo Sport, Gran Turismo serisinin PlayStation 4 platformundaki ilk üyesi olacak. 2015 yılındaki Paris Games Week etkinliğinde duyurulmuş olan oyun ile ilgili olarak en merak edilen konu ise tabi ki çıkış tarihiydi. Birçok söylenti, Kasım ayını işaret ediyordu. Hatta bunlardan sonuncusu ise Official PlayStation Magazine UK dergisinden gelmişti. Shadow Warrior 2 oyunun PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış tarihini üç günlük bir farkla ıskalayan dergi, Gran Turismo Sport için de 16 Kasım 2017 tarihini göstermişti. Ne var ki, bu defa hiç de üç günlük bir farkla ıskalayamadı.

Polyphony Digital tarafından geliştirilmekte olan Gran Turismo Sport için bugün hem Sony Interactive Entertainment, hem de geliştirici Polyphony Digital yaptıkları duyuru ile oyunun Kuzey Amerika için 17 Ekim 2017, Avrupa için de 18 Ekim 2017 tarihinde raflarda olacağını onayladı. Hatta sadece bununla da kalmayıp, Gran Turismo Sport oyununun Limited Edition ve Deluxe Edition sürümlerini de detaylandırdılar.

Öncelikle Limited Edition ile başlayalım... İçeriğinde sekiz arabanın bulunacağı GT Sport Starter Pack (GT Sport Başlangıç Paketi)'e ek olarak $1MM Oyun-İçi Kredi, Livery Sticker Pack (Logo Çıkartma Paketi), 30 GT Sport Temalı Avatar ve oyundaki sürücümüz için krom kaplama yarış kaskı bizim olacak.

Deluxe Edition sürümü ise esasında Limited Edition sürümü ile aynı içeriğe sahip, ama verilenlerin miktarı bakımından daha fazla. Öyle ki, on iki arabanın bulunacağı GT Sport Starter Pack (GT Sport Başlangıç Paketi), $2MM Oyun-İçi Kredi, Livery Sticker Pack (Logo Çıkartma Paketi), 60 GT Sport Temalı Avatar ve oyundaki sürücümüz için krom kaplama yarış kaskı bulunuyor.

Bu iki özel sürümün haricinde, esasında Collector’s Edition, Steel Book Edition, Day 1 Edition ve Digital Deluxe Edition sürümleri de bulunacak, ama şimdilik bu sürümler için herhangi bir içerik detayı paylaşılmış değil. Ama bizi takipte kalın; çünkü, bu sürümlerle ilgili güncel bilgiler geldiği gibi sizlere aktaracağız.

O zamana kadar, Kuzey Amerika ve Avrupa için ayrı ayrı hazırlanmış olan Gran Turismo Sport için hazırlanmış olan resmi tarih duyuru videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Yorumlar