KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Gran Turismo Sport Kapalı Beta Görselleri İle Büyülüyor

Sizlerle daha önceden haberini paylaştığımız kapalı beta testi, halihazırda devam ediyor. Bu bağlamda ise her kapalı beta testi sırasında olduğu gibi Gran Turismo Sport oyunun kapalı beta testinden de ilk görseller yayınlanmaya başlandı. Sonuç ise beklediğimiz gibi: Büyüleyici!

Gran Turismo Sport Kapalı Beta Görselleri İle Büyülüyor

Polyphony Digital tarafından PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için özel olarak geliştirilmekte olan ve bu sene içerisinde piyasaya çıkması beklenen Gran Turismo Sport için kapalı beta testi devam ediyor. Oldukça büyük ilgi gösterilen kapalı beta testinden de her zaman olduğu gibi oyuncular tarafından görseller paylaşılmıyor değil. Her ne kadar yapay zeka ve seslerle ilgili olarak olumsuz geri dönüşler yaşanıyor olsa da, konu görselliğe geldiğinde akan sular duruyor. Bildiğiniz gibi Gran Turismo serisi PlayStation platformlarının gücünü bizlere her oyununda gösteren serilerden ve Gran Turismo Sport ile de bu gelenek devam ediyor. Bunun en büyük kanıtı ise aşağıdaki hareketli resimler olarak karşımıza çıkıyor.

PlayStation 4 platformunun görsel açıdan en iyi oyunları arasına adını yazdırmayı başaran Gran Turismo Sport ile ilgili kapalı beta görüntülerine aşağıdan bakabilirsiniz.

İyi seyirler!

Yorumlar