KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

GR: Wildlands'in İlk İçeriğinin Çıkış Fragmanı Yayında

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, halihazırda oldukça iyi bir performans gösteriyor. Bolivya topraklarında Santa Blanca isimli uyuşturucu şebekesinin başına bela olduğumuz oyun, bugün itibarıyla yayınlanmış olan ilk indirilebilir içeriğiyle daha da genişleyecek.

Narco Roads adı altında yayınlanmış olan ilk indirilebilir içerik, bizleri oldukça tehlikeli bir düşman ile tanışma şerefine(!) nail olmamızı sağlayacak: El Invisible. Tabi ki kendisi tek tabanca dolaşan bir zatı muhterem değil. Öyle ki, emri altında olan oldukça tehlikeli bir çete bulunuyor. Ancak Narco Roads içeriğinin tek getirisi bu değil... Bizleri bekleyen birbirinden zorlu 15 yeni görevin yanı sıra, yeni kıyafetler, yeni silahlar ve yeni araçlar da bu içerik ile beğenimize sunuluyor.

Eğer Season Pass sahibi iseniz, haliyle bu içeriği ücretsiz olarak indirebilmeye hak kazanmışsınız demektir. Eğer Season Pass sahibi değilseniz, ne yazık ki bir hafta kadar beklemek durumunda kalacaksınız. Öyle ki, Narco Roads, bağımsız olarak 25 Nisan 2017 tarihinde satışa sunulacak. 

İçeriğin çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Yorumlar