KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

GR: Wildlands'in Fallen Ghosts İçeriği Yakında Bizlerle Olacak

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, içerik olarak genişlemeye devam ediyor. Ubisoft tarafından yapılan açıklama ile Fallen Ghosts adı altında yayınlanacak olan ikinci içeriğin duyurusu yapıldı.

Fransız oyun geliştiricisi Ubisoft, Assassin's Creed ve Far Cry serilerini dinlendirirken, halihazırda piyasada olan yapımlarından Ghost Recon: Wildlands oyununu da içerik olarak olarak genişletmeye devam ediyor. Bugün yapılan açıklama ile Narco Roads içeriğinden sonraki ikinci içeriğin duyurusunu yaptı. Fallen Ghosts adı altında yayınlanacak olan bu yeni içerik, ana senaryo ile doğrudan bağlantılı olarak 30 Mayıs 2017 tarihinde öncelikli olarak Season Pass sahipleri ile buluşacak. Season Pass sahibi olmayan kullanıcıların ise 6 Haziran 2017 tarihini beklemesi gerekecek.

Fallen Ghosts içeriği ile ilgili olarak verilen detaylı bilgilere bakılırsa, Santa Blanca Cartel şebekesinin ortadan kaldırılışından sonra, Unidad askeri gücü, iç savaşa doğru sürüklenen Bolivya genelindeki istikrarı korumada oldukça zorlanmaya başlıyor. Bu noktada ise ülkenin eski düzenine geri dönebilmesi için yardım eli uzatmak isteyen herkese kapının açık olduğu ile ilgili bir de bildiri yayınlanıyor. Tabi ki bu da Güney Amerika tarafından itibarı yerle bir olan Special Forces takımlarının, eski Santa Blanca Cartel üyelerinin, paralı askerlerin ve suçluların dikkatini çekiyor ve ortaya dikkati çekilen tarafların bir araya gelmesi ile oluşan Los Extranjeros (Türkçe meali Yabancılar) isimli yeni bir örgüt çıkıyor. Amaçları ise gayet açık: Ülkede halen bulun Amerikan ajanlarını bertaraf ederek ülke bütünlüğünü geri kazanmak.

Los Extranjeros örgütünde dört farklı tipte düşman bulunuyor. Bunlardan bir tanesi Armored ve adından da anlaşılacağı gibi kurşun geçirmez ağır bir zırh giyiyorlar. Özellikle de yakın mesafeli çatışmalarda başımıza epey dert olacak bu arkadaşlarla belirli bir mesafeden de savaşırken dikkatli olmamız gerekecek. Bir diğeri düşman tipi ise Elite Snipers. Oldukça deneyimli olan adamlara karşı ortalıkta dolaşırken dikkatli olmakta fayda var, yoksa tek mermi ile tahtalı köyü boylamak hiç de ihtimal dışı değil. Üçüncü tip ise Jammers. Radar kilitleyici bir ekipman ve sırt çantası ile dolaşan bu arkadaşlar, Drone cihazlarını ve her türlü elektronik ekipmanı kolaylıkla etkisiz hale getirebiliyorlar. Sonuncu düşman tipi ise Covert Ops. Taşıdıkları prototip yelek ile önemli ölçüde görünmez olabiliyorlar. Öte yandan, ellerindeki arbaletlere dikkat edin.

Üç farklı bölgede dört ana düşmanı indirmemizin gerekeceği Fallen Ghosts içeriğinde, bizleri tamamlamamız gereken 15 yeni görev bekliyor. Aynı ana senaryoyu olduğu gibi bu içeriği de dört kişi kooperatif oynayacağımız Fallen Ghosts içeriğinde, orman, bataklık gibi yeni yerler de bulunacak. 

Son olarak, içeriğin senaryosuna başladığımız zaman, karşımızda seviyesi 30 olan ve ana senaryodaki bütün yetenek ağaçları açılmış bir karakter bulacağız. Oyundaki en yüksek seviyenin 35'e çıkartılmış olduğu Fallen Ghosts içeriğinde, açılmayı beklenen 9 yeni yetenek, altı yeni silah ve dört yeni yan görev bizleri bekliyor olacak.

Yorumlar