KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

God of War'un Yeni Oyun+ Özelliği Bu Ay Geliyor

God of War için bu ay içerisinde önemli bir güncelleme yayınlanacak. Bazı teknik aksaklıkları da giderecek olan bu güncelleme, esasında oyundaki en büyük eksikliği giderecek. O da tabii ki haberimizin başlığından da anlayacağınız üzere Yeni Oyun+ seçeneğinin God of War oyununa eklenecek olması.

God of War'un Yeni Oyun+ Özelliği Bu Ay Geliyor

Hatırlayacağınız üzere Yeni Oyun+ seçeneği ilk kez geçtiğimiz Haziran ayı içerisinde gündeme gelmişti. US PlayStation Blog üzerinden müjdeli haberi veren Topluluk Stratejisti Aaron Kaufman, Santa Monica Studios tarafından ilgili özellikle ilgili çalışmalara başlandığını duyurmuştu. 

Bugün ise yapılan yeni açıklama ile Yeni Oyun+ özelliğini barındıracak olan yeni güncellemenin 20 Ağustos 2018 tarihinde yayınlanacağı duyuruldu. Hatta buna ek olarak, bu özellik ile nelerin aktarılacağına da açıklık getirdi. Buna göre, zırhlarımız, büyülerimiz, efsunlarımız, kaynaklarımız ve becerilerimiz olduğu gibi Yeni Oyun+ seçeneği sayesinde sıradaki oyunumuzda yanımızda olacaklar. Buna ek olarak, eğer oyunu bir defa bitirmişsek, ara sahneleri geçebilmemiz de artık mümkün olacak.

Son olarak, Yeni Oyun+ seçeneği ile yeni özellikler ve meydan okumalar da bizlerle olacak. Mesela teçhizatımızı yeni özelleştirme seçenekleri ile geliştirerek daha zorlu düşmanlara karşı kullanabileceğiz. Ayrıca, bu seçeneğe özel olarak  Skap Slag adı verilen kaynaklardan toplayarak nadir bulunan yeni şeylere erişim sağlayarak zırhımızı geliştirmemiz de mümkün olabilecek. 

Yorumlar