KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

God of War'un Resmi Çıkış Tarihi Yakında Açıklanacak

Eğer sizler de bizler gibi God of War oyununun resmi çıkış tarihinin duyurulmasını büyük bir merakla bekliyorsanız, yakın bir zamanda bir şeyler değişecekmiş gibi görünüyor. En azından Sony cephesinden Chris Ashimine'a göre... Kendisi, Kratos ile çıkacağımız maceranın başlayacağı günün yakın bir zamanda oyunculara söyleneceğine inanıyor.

God of War'un Resmi Çıkış Tarihi Yakında Açıklanacak

Oyuncular olarak büyük bir merakla God of War oyununun çıkışını bekliyoruz. Serinin birçok açıdan farklı olacak yeni oyunu için E3 2017 fuarı kapsamında yayınlanan fragmanla, God of War oyununun bu yılın başlarında satışa sunulacağını öğrenmiştik. Ne var ki, şimdilik ne Sony, ne de Santa Monica Studio cephesinden bu konuda bizleri aydınlatacak bir bilgi gelmedi. Ancak Chris Ashimine tarafından söylenene göre büyük bir merakla bu bilginin yakın bir zamanda paylaşılacak.

Chris Ashimine, Sony Interactive Entertainment Japan ve Asia için Yerelleştirme Prodüktörü konumunda yer alıyor. Haftalık Japon oyun dergisi Famitsu, birçok geliştiricinin katılımda bulunduğu Yeni Yıl grup röportajında Chris Ashimine ile bir röportaj yaptı. Japon oyuncu kitlesi için yüksek kaliteli yerelleştirme sözü veren  Ashimine, yakın bir zamanda God of War oyunu için merakla beklenen resmi çıkış tarihi duyurusunun da yakın bir zamanda yapılacağına inandığını söyledi.

Yorumlar