KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

God of War'un Çıkış Tarihi Duyurusu Yakında Gelebilir

God of War ile ilgili yeni yeni haberler gelmeye devam ediyor. Şimdilik Cory Barlog ve ekibi sessizliğini koruyor olsa da, Sony yeni oyun için çoktan harekete geçmiş bile. Öyle ki İspanya'da kutlanan Babalar Günü için bir reklam hazırlamış. Öte yandan, oyunun çıkış tarihinin de yakında açıklanacağı söyleniyor.

God of War'un Çıkış Tarihi Duyurusu Yakında Gelebilir

Uzun zamandır sessizliğini koruyan Kratos, E3 2016 fuarında oldukça etkileyici bir sunum ile geri dönmüştü. Bizler God of War 3 sonrasında serinin nasıl devam edeceği üzerine beyin fırtınaları yaparken, Santa Monica Studio ise sil baştan bir yapım ile karşımıza çıkmıştı. Yeni oyunun adının da yine God of War olacağını öğrenmiştik. Bu zamana kadar çok sık olmasa da, röportajlar ve serinin hayranların Twitter üzerinden sorulan sorulara Cory Barlog tarafından verilen cevaplar sayesinde birçok bilgi öğrenmiştik. Ne var ki, en çok merak edilen soru hala cevabını bulmuş değil. O da, oyunun çıkış tarihi. Ancak bu da yakın bir zamanda açıklığa kavuşabilir.

Sony, İspanya'da God of War ile ilgili pazarlama çalışmalarına çoktan başlamış. Seçilen zaman ise, ülkedeki Babalar Günü kutlamalarının yapıldığı zaman olmuş. Kratos bir baba figürü içinde de karşımıza çıkacağı için, pazarlama çalışmaları açısından oldukça isabetli bir zaman tercihi yapıldığını söyleyebiliriz. Buna ek olarak, bu pazarlama çalışmaları sırasında God of War oyununun çıkış tarihinin duyurulabileceği de söyleniyor, ama Sony tarafından konu ile ilgili olarak söylenmiş kesin bir şey yok. Bakalım cevabını fazlasıyla merak ettiğimiz bu soru ile ilgili bir gelişme yaşanacak mı?Bizi takipte kalın!

Yorumlar