KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

God of War PlayStation 4 Pro Fragmanı Yayınlandı

God of War oyununun kesin çıkış tarihinin duyurulması sonrasında koyulan ambargo bugün itibarıyla kalktı. Kalkışın ardından ise hazırlanan ilk izlenim videoları ve inceleme puanları da haliyle interneti kasıp kavuruyor. Metacritic ortalaması 94 / 100 olan oyunun Yılın Oyunu olma yolundaki iddiası büyük ve bu yılın The Game Awards etkinliği ise büyük bir kapışmaya sahne olacakmış gibi görünüyor. Bunlar bir yana, bugün Sony Interactive Entertainment God of War ile ilgili yepyeni bir video daha yayınladı.

Bu yeni video, bir televizyon reklamı kadar kısa olmasıyla birlikte, karşımıza iki farklı şey çıkartıyor. Bunlardan ilki, oyunun Kuzey Amerika PSN üzerinden alanlar için oynamaya açılma zamanı, diğeri ise PlayStation 4 Pro üzerinden kısım kısım alınmış oynanış görüntüleri ile ara videoların harmanlanmış sunumu. Oyunda tek tip kamera sistemi kullanıldığı için, oynanış bölümleri ile ara video arasındaki geçişi anlamak epey zor olabiliyor. Zaten aşağıdaki videoda da bunu net bir şekilde görebiliyoruz.

Son olarak, eğer God of War oyununu Kuzey Amerika PSN üzerinden satın aldıysanız, 20 Nisan 2018 Cuma günü, TSİ 05:30 sıralarında açılacağını da belirtmeden geçmeyelim.

İyi seyirler dileriz!

Yorumlar