KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Ghost Recon: Wildlands'i Bu Hafta İçinde Deneyebilirsiniz

Bildiğiniz gibi Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands için yayınlanacak olan PvP modu Ghost War yakın bir zamanda bizlerle olacak. Ücretsiz olarak yayınlanacak olan bu mod ile birlikte Ubisoft, bu hafta için Wildlands oyununu PlayStation 4PC ve Xbox One platformlarında ücretsiz olarak oynayabileceğimizi duyurdu.

Ghost Recon Wildlands'i Bu Hafta İçinde Deneyebilirsiniz

Halihazırdaki beş saatlik deneme sürümünden ayrı olarak Perşembe günü başlayacak olan süreç, Pazar günü sona erecek. Bahsi geçen Ghost War moduna da erişim sağlayabileceğiz. Ubisoft şimdilik herhangi bir açıklama yapmadığından dolayı Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands için yayınlanmış olan indirilebilir içerikleri de deneyip deneyemeyeceğimiz belirsiz, ama çok büyük ihtimalle sadece ana oyunu denememize izin verilecek.

Son olarak, Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands oyununu ücretsiz olarak oynayabildiğimiz süre zarfında, oyunun % 50 indirimli olarak satılacağını ve kaydettiğimiz bütün ilerlemeyi, almaya karar verdiğimiz takdirde tam sürüme taşıyabileceğimizi de belirtmeden geçmeyelim.

Yorumlar