KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Forza Horizon 4, Brezilya İçin Sınıflandırıldı

Forza Horizon 4 oyununun ara gaz sesleri duyulmaya devam ediliyor. Bu sene çıkmasına kesin gözüyle bakılan serinin dördüncü oyunu için bugün bir başka buldu daha ortaya çıktı. Halihazırda geliştirilme aşamasında olduğundan emin olduğumuz Forza Horizon 4, bu defa da Brezilya Sınıflandırma ve Derecelendirme Kuruluşu veri tabanında karşımıza çıktı.

Forza Horizon 4, Brezilya İçin Sınıflandırıldı

Turn 10 Studios tarafından geliştirilmiş olan Forza Motorsport 7, geçtiğimiz sene PC ve Xbox One kullanıcılarıyla buluşmuştu. Bu da demek oluyor ki, bu sene için artık Forza Horizon 4 oyununu beklemeye başlayabiliriz. Bunun nedeni ise bildiğiniz gibi Forza Horizon ve Forza Motorsport serilerinin birer yıl dönüşümlü olarak satışa sunuluyor olması. Şimdilik Microsoft Game StudiosPlayground Games veya Turn 10 Studios tarafından resmi bir açıklama yapılmadı, ama kısa bir süre önce sizlerle paylaşmış olduğumuz bir haberimizde, Forza Horizon 4 oyunun Japonya topraklarında geçebileceği bilgisi sızdırılmıştı. Bugün ise bir başka haber daha ortaya çıktı. Öyle ki, Forza Horizon 4, Brezilya Sınıflandırma ve Derecelendirme Kuruluşu veri tabanında ortaya çıktı.

Bu sınıflandırma verisi, sizlerin de gördüğü gibi Forza Horizon 4 oyunu ile ilgili olarak bazı bilgiler sunuyor. Mesela oyunun 2018 yılı içerisinde çıkması bekleniyor. Herhangi bir ay belirtilmemiş, ama muhtemelen Forza Horizon 3 oyunu gibi Eylül ayı sonu veya Ekim ayının başlarında bizlerle olabilir. Çıkış platformları ise PC ve Xbox One olarak belirtilmiş. Buradan da anlaşılacağı üzere, Forza Horizon 4 de Play Anywhere programının bir başka üyesi olacak. Resmi duyurunun ise E3 2018 sırasında yapılacağını tahmin ediyoruz.

Yorumlar