KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

FIFA 19 İçin İlginç Bir Reklam Hazırlandı

Dünyanın önde gelen büyük kulüplerinden Real Madrid CF, bu aralar epey sıkıntılı zamanlar geçiriyor. Zinedine Zidane ile yollarını ayırmasından sonra, yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun İtalyan Juventus FC takımının renklerine katılması ile ne yapacağını kara kara düşünen İspanyol devi, yaptığı yeni ve bir o kadar da ilginç bir açıklama ile hayali futbolcu Alex Hunter ile anlaşma imzaladığını duyurdu.

Alex Hunter ile bildiğiniz gibi FIFA 17 oyununun Yolculuk modu sayesinde tanışmıştık. FIFA 18 oyunundaki Yolculuk: Hunter Geri Dönüyor ile kariyerine kaldığı yerden devam etmiş ve dünya genelinde isim yapmış olan futbolcuya, bu sene çıkacak olan FIFA 19 ile veda edeceğiz. Bir diğer deyişle, Yolculuk modu sona erecek. Öte yandan, Real Madrid FC takımı ise buna esprili bir yaklaşımda bulunarak, Alex Hunter'ı Cristiano Ronaldo'nun yerine koymaya karar vermiş. Aşağıdan izleyebileceğiniz videoda ise Hunter'ın sahadaki performansından kesitler sunarken, yeni takım arkadaşları da kendisine bir karşılamada bulunuyorlar. Buna ek olarak, resmi Alex Hunter formaları da İspanyol kulübün çevrimiçi mağazasındaki yerlerini almışlar. 

Bunun tabii ki işin eğlencesi olduğunu söylemeden geçmeyelim. EA Sports stüdyosunun, Real Madrid CF ile ortaklaşa bir çalışma ile FIFA 19 için yaptığı bir reklam kampanyasından başka bir şey değil. Ancak bu tabii ki, Cristiano Ronaldo ve Zinadine Zidane ikilisinin yerini alacak isimler için yapılacak olan anlaşmaların duyurularını bekleyen kulüp taraftarını bir hayli kızdırmış oldu.

İyi seyirler dileriz!

Yorumlar