KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

FIFA 18'in Hikaye Modunda Oynanabilir 6 Lig Olabilir

Bu senenin merakla beklenen futbol oyunu FIFA 18 uzun zamandır sessizliğini koruyordu. Ta ki bugüne kadar... Reddit üzerinden yaşanan ufak bir sızıntı, hikaye moduna dair bizlere 'ufak' bir bilgi vermiş olabilir. Öyle ki, Yolculuk (The Journey) modunun ikinci sezonunda oynanabilir altı lig bizleri bekliyor olabilir.

FIFA 18'in Hikaye Modunda Oynanabilir 6 Lig Olabilir

FIFA 18 için geliştirme sürecine devam eden EA Canada, şu zamana kadar özellikle de ana ikinci sezonu ile devam edecek olan Yolculuk (The Journey) isimli hikaye modunu biçimlendirecek olan kulüpler ve ligler ile ilgili olarak ser verip sır vermiyordu. Ama bir Reddit kullanıcısı, bizler için perdeyi araladı diyebiliriz.

Oskarek isimli Reddit kullanıcısı, Brezilya dolaylarındaki bir etkinlikten FIFA 18 ile ilgili olarak sızdırdığı yukarıdaki ekran görüntüsü ile senaryo modunda seçilebilir altı ülkenin olduğunu iddia ediyor. Bunlar Brezilya, İngiltere, ABD, Almanya, Fransa ve İspanya. Ancak işin ilginç yanı şu ki, Brezilya kulübünün oyuncuları FIFA 17 oyununda yer almamıştı. Yani yukarıdaki resimde yer alan Brezilya bayrağı, lig veya kulüp logosunu temsil ediyor olabilir. Buna ek olarak, Rodhas isimli bir başka kullanıcı ise aynı etkinliğe katıldığını ve Brezilya'nın Pre-Season, yani sezon öncesi dönemin bir parçası olduğundan bahsedildiğini söyledi.

Geçtiğimiz Haziran ayında, Yolculuk modunun ikinci sezonunun altı bölüme ayrıldığından bahsedilmişti. Bu durumda, belki de yukarıdaki resimde yer alan altı ülke hikaye modundaki bir bölümü temsil ediyor da olabilir. Yani başlangıcı Brezilya ile yapıp, sonradan İngiltere ligine geri dönüş yapacak olabiliriz. Yine de Electronic Arts resmi bir açıklama yapana kadar beklemekte fayda var.

Yorumlar