KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

FFXV'in Regalia'sı Forza Horizon 3'e Geliyor

Forza Horizon 3 oyununun garajı genişlemeye devam ediyor. Halihazırda Forza Motorsport 7 ile haşır neşir olan Turn 10 Studios, yaptığı açıklama ile Forza Horizon serisinin mevcut oyununa yeni bir aracın katılacağını müjdeledi. Ancak bu araba farklı bir yerden geliyor. Final Fantasy XV'ten.

FFXV'in Regalia'sı Forza Horizon 3'e Geliyor

Daha önceden oyun dünyasında birbirine konuk olan yapımlar görmüştür. Mesela Dying Light ve Rocket League arasındaki iş birliği, Fallout 4 oyunundaki Rocket Car'ın Forza Motorsport 6 oyununda sürülebilir olması ve Forza Horizon 3 oyununun garajına eklenmiş olan Warthog sayabileceklerimiz. Şimdi ise sırada Final Fantasy XV oyunundaki Regalia var. 

Bugün Turn 10 Studios tarafından yapılan açıklama ile Final Fantasy XV oyunundaki Regalia isimli aracın 1 Ağustos 2017 tarihi itibarıyla PC, Xbox One / Xbox One S platformları için ücretsiz olarak indirmeye sunulacak. Ancak bunun için tabi ki belirtilen tarihe kadar Forza Horizon 3 oyununu Xbox One, Xbox One S veya PC ve / veya Final Fantasy XV oyununu Xbox One veya Xbox One S platformlarından bir tanesinde oynamış olmanız gerekiyor. Eğer belirtilen kriterleri yerine getirmişseniz, 1 Ağustos 2017 tarihinde sizlere gönderilecek olan özel bir kod ile Regalia aracını ücretsiz olarak garajınıza çekmeye hak kazanmış olacaksınız.

Yorumlar