KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Far Cry 5'in Lost on Mars İçeriği Haftaya Geliyor

Far Cry Primal sonrasında verilen bir senelik boşluğun ardından Far Cry serisi, geçtiğimiz Nisan ayının son haftası PlayStation 4PC ve Xbox One için satışa sunulan Far Cry 5 ile devam etmişti. Ancak bunun öncesinde, Sezon Kartı duyurusu ile karşımıza çıkan Ubisoft, buna bağlı olarak Far Cry 3 Classic Edition ve üç ek senaryonun da Sezon Kartı sahiplerine ücretsiz verileceğini onaylamıştı. Bağımsız olarak da satın alınabilir olan bu üç ek senaryodan ilki, yani Hours of Darkness, geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde yayınlanmıştı. Şimdi ise sırada ikinci içerik olan Lost on Mars var.

Lost on Mars içeriğinde, bu defa Nick Rye ve Hurk ikilisi sahneye çıkacak ve bu içeriğin adından da anlayacağımız üzere kızıl gezegen Mars'a ayak basacağız. Amacımız ise bir hayli basit: Dünyaya yapılacak olan saldırıyı önlemeye çalışacağız. Montana eyaletinden sonra Nick Rye ve Hurk ikilisini oldukça ilginç bir senaryo bekliyor hiç şüphesiz ki. 17 Temmuz 2018 tarihinde yayınlanacak olan Lost on Mars içeriğinde, yaratık donanımı ile yapılmış olan uzay silahı Blaster of Disaster, hareketli on beş kadar lazer topu atan Hellfire ve Morphinator gibi yeni silahlar, kızıl gezegende bir yerden başka bir yere gitmek için kullanacağımız Space Jet'ler de yer alacak.

Son olarak, Far Cry Arcade modu da Lost on Mars içeriğinden de yararlanacak. Bir diğer deyişle, Lost on Mars haritaları Far Cry Arcade modunda seçilebilir olacak. Ayrıca, bu içerikle birlikte ana senaryo moduna ise Obliteratorrrr, Taser Phazer Annihilazer, Nerve Reaper ve Grape Popper adı altında yeni silahlar da eklenecek.

Yorumlar