KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Fallout 76'nın Oyun İçi Ödeme Sistemi Kozmetikle Sınırlı

Oyun içi ödeme sistemi, bu zamandaki birçok oyunda karşımıza çıkıyor. Tabi ki Star Wars: Battlefront II hadisesi sonrasında yöntemin değiştiğini de belirtmeden geçmeyelim. Artık oyun içi ödeme sistemi ile oyuncular arasında herhangi bir avantajlı konuma geçme durumu olmuyor; çünkü, oyun içi ödeme sistemi ile artık sadece kozmetik ürünler alabiliyorsunuz. Fallout 76 oyununda da bu durum aynen korunacak.

Fallout 76'nın Oyun İçi Ödeme Sistemi Kozmetikle Sınırlı

Geçtiğimiz günlerde Bethesda, Fallout 76 için bir ön-bakış etkinliği gerçekleştirmişti. Önde gelen birçok oyun sitesinin katılımda bulunduğu bu etkinlikte, Microsoft cephesinden Major Nelson da bulunmuştu. Dün sizlerle haberini paylaştığımız Project Greek Island sonrasında, bir de etkinlik kapsamında Bethesda Başkanı Pete Hines ile bir röportaj yapıldı.

Bildiğiniz gibi Fallout 76 oyununda, Bottle Cap haricinde Atoms adı verilen farklı bir kredi birimi daha olacak ve Bottle Cap biriminden farklı olarak Atoms, gerçek para verilerek alınabiliyor. ama bunu istemezseniz, görev tamamlayarak da kazanmanız mümkün olacak. Şu an için herhangi bir ücretlendirme belirtilmiş değil, ama Pete Hines tarafından verilen bilgiye bakacak olursak, Atoms ile alabilecekleriniz sınırlı olacak. Sadece karakter görünümleri ve kıyafetler gibi kozmetik ürünler alabiliyorsunuz. Oynanışa etkisi olacağı için S.P.E.C.I.A.L. kartlarından almak hiçbir şekilde mümkün olmayacak. Bunların haricinde, Hines, oyun sırasında da, bizlere belirli bir miktarda Atoms verilecek. Mesela mesela Vault'u terk ettiğimiz, ilk yaratığı öldürdüğümüz ve herhangi bir yerden meyve veya sebze aldığımız gibi durumlarda, ekstradan Atoms kazanabileceğiz.

Son olarak, eğer Fallout 76 oyununun Xbox One versiyonunu ön-sipariş ile aldığınız zaman ise otomatik olarak 500 Atoms cebinizde olacak.

Yorumlar