KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

EA DICE, 'Battlefield V'e Doğru' İle Ücretsiz İçerik Sunmaya Devam Ediyor

Battlefield V'e Doğru, tüm hızıyla devam ediyor. Oyuncular Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield V için gün sayıyoruz. EA DICE ise hem Battlefield 1 hem de Battlefield 4 oyunlarına sahip olan oyuncular için ücretsiz indirilebilir içerikler hediye etmeye, günlük görevler ile hem Battlefield 1 hem de Battlefield V oyununda kullanabileceğimiz silah, silah kaplamaları ve teçhizat kazandırmaya devam ediyor.

EA DICE, 'Battlefield V'e Doğru' İle Ücretsiz İçerik Sunmaya Devam Ediyor

Hatırlayacağınız üzere Battlefield V'e Doğru, geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde başlamıştı. Battlefield 1 için In the Name of the Tsar ve Battlefield 4 için de Final Stand eklentisi ücretsiz olarak oyunculara sunulmuştu. Kısa bir süre önce ise yine Battlefield 1'in Turning Tides ve Battlefield 4'ün de Second Assault adı altındaki indirilebilir içerikleri ücretsiz olarak beğenimize sunulmuştu. EA DICE tarafından yapılan yeni açıklama ise Yaz mevsimi boyunca diğer indirilebilir içeriklerin de sırasıyla ücretsiz olarak beğenimize sunulacağı kesinleşmiş oldu. Mesela bu ay bitmeden Battlefield 1 oyununun son indirilebilir içeriği Apocalypse de ücretsiz olarak indirilebilir olacak.

Öte yandan, Battlefield 1 için haftalık olarak ödüller verilmeye de devam edecek. Yapmanız gereken şey ise oldukça basit. Oyuna giriş yaparken, ana menüde günlük görevlerin yer aldığı bir liste bulunuyor. Bu günlük görevleri başarıyla yerine getirerek, silah, ekipman kaplamaları, künyeler ve Manga XP Takviyeleri gibi çeşitli ödüller kazanabilmeniz mümkün olacak. Bu ödüllerin arasında, ayrıca Battlefield V oyununda kullanabileceğiniz silah kaplamaları, paraşütçü teçhizatı, İngiliz Özel Hava Hizmetleri ve Alman Hava İndirme birlikleri için silah kaplamaları, kamuflaj desenleri, başlıklar ve yüz boyaları gibi ödüller de bulunacak. Ancak şunu söylemeden geçmeyelim ki, bu ödülleri sadece o hafta içerisinde açabileceksiniz. Ne var ki, eğer bir şekilde kaçırırsanız, sonradan yeni bir fırsat daha sunulacak, ama siz siz olun, işi şansa bırakmamak için takvimi takip etmeye bakın.

Yorumlar