KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

E3 2018 Fuarında DOOM 2 Duyurusu Gelebilir

Bu sene E3 yine gümbür gümbür geliyor. Fuar sırasında göreceğimiz oyunlar bizleri zaten heyecanlandırıyor iken, olası sürpriz duyuruların hayallerini kurmak ise sabırsızlığımızı arttırıyor. Bethesda cephesinden Pete Hines ise bu ateşe bir odun daha atmış olabilir. Öyle ki, E3 2018 fuarında DOOM 2 duyurusu ile karşılaşabiliriz.

E3 2018 Fuarında DOOM 2 Duyurusu Gelebilir

PAX East 2018 etkinliği 5 - 8 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşmişti. Birçok ünlü ismin katıldığı bu etkinlikte yer alanlardan bir tanesi de, Bethesda Pazarlama Kıdemli Vekil Başkanı Pete Hines idi. Dualshockers sitesi PAX East 2018 sırasında kendisi ile bir röportaj yapma fırsatı bulmuş. Bu röportaj sıradan bir röportaj gibi görünebilir, ama detayına indiğiniz zaman karşımıza farklı bir şey çıkacak olabilir. İsterseniz o kısmı sizlerle de paylaşalım...

"Ne duyuracağımız ve o oyunların ne zaman çıkacağıyla ilgili olarak herhangi bir şey söyleyemem. Ama E3'te hakkında konuşacağımız birçok yeni şeyimiz olduğunu söyleyeceğim. İnsanlar fark etse de fark etmese de, bu defa bizim için E3 ile Dünyadaki cehennem zamanıdır. Planladığımız birçok şeyin ortasındayız ve o içeriklerin hepsi için çalışıyoruz ama gerçekten heyecanlıyım."

Pete Hines tarafından bu söylenenlerin arasındaki 'Dünyadaki cehennem'in orijinali 'hell on Earth'. Peki buna niye dikkat çektik? Eğer DOOM serisinin hayranı iseniz ve ilk oyundan bu yana takip ediyordu iseniz, zaten bu detayı çoktan yakalamışsınızdır, ama eğer seri ile 2016 yılında çıkmış olan üyesi ile tanıştıysanız, hemen sizleri aydınlatalım. DOOM serisinin 1995 yılında çıkan ikinci oyunu, DOOM 2: Hell on Earth adıyla çıkmıştı. Bu bağlamda da, Hines'ın 'hell on Earth' lafını öylesine söylemediğini düşünüyoruz. Eğer iddialı olma konusunda fazla ileri gitmek istemediyse, bir ihtimal E3 2018 fuarında bir DOOM 2 duyurusu ile karşılaşabiliriz. 

Yorumlar