KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

E3 2018'de Yeni Bir Splinter Cell Oyunu Duyurulabilir

Splinter Cell serisi uzun zamandır ortalıklarda yok. Serinin son oyununun 2013 yılında çıkmış olan Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist olduğunu düşünecek olursak, beş senedir Sam Fisher ağabeyimize hasret kalmış durumdayız. Ama bu özlem yakın bir zamanda sona erecekmiş gibi görünüyor. UbisoftE3 2018 fuarında yeni bir Splinter Cell oyunu duyuracak olabilir.

E3 2018'de Yeni Bir Splinter Cell Oyunu Duyurulabilir

Söz konusu gelişme, Amazon Kanada sitesi üzerinde yaşandı. Dünyanın en büyük perakendecilerinden bir tanesi olan Amazon'un Kanada kanadı, listelemesine Tom Clancy’s Splinter Cell 2018 adıyla yeni bir ürün ekledi. 

Sizlerin de yukarıdaki resimde de gördüğü gibi, tam adı belli olmayan ürün için haliyle de sonunda 2018 eklenmiş. Ayrıca herhangi bir çıkış platformu belirtilmemiş. Bu da, oyunun E3 2018 fuarında duyurulup da yine bu senenin son çeyreğinde çıkacak olabilir. Tabii ki resmi olarak duyurulur ve herhangi bir ertelenme yaşanmazsa, ama bildiğiniz gibi Amazon üzerinde yaşanan bu sızıntılar, gelişmeler bir hayli büyük ölçüde doğru çıkıyorlar. Bir diğer deyişle, Ubisoft bu senenin E3 fuarında beklenen bombayı patlatabilir. Halihazırda da herhangi bir yeni Watch Dogs, Assassin Creed veya Ghost Recon oyununu duyurusu gündemde değilken.

Bildiğiniz gibi E3 2017 fuarı sırasında Ubisoft Üst Yöneticisi Yves Guillemot, Sam Fisher'ı unutmadıklarını Geoff Keighley'ye söylemişti. Bunun öncesinde de, 2016 yılında, NeoGAF kullanıcısı Crossing Eden, güvenilir olduğunu iddia ettiği bir kaynaktan aktardığı bilgiye göre, Michael Ironside'ın yeni bir Splinter Cell oyunu için bir kez daha Sam Fisher rolüne bürüneceğini paylaşmıştı. Bakalım beklenen gün geliyor mu?

Yorumlar