KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Dishonored 2: Death of the Outsider İçin Yeni Oynanış Fragmanı

Dishonored: Death of the Outsider, geçtiğimiz E3 2017 fuarında duyurulmuştu. Uzun zamandır sessiz olan bu bağımsız oyun için bugün yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı.

Serinin önceki oyunları gibi Dishonored: Death of the Outsider da Arkane Studios tarafından geliştiriliyor ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanacak. 15 Eylül 2017 tarihinde PlayStation 4Xbox One ve PC platformlarında bizlerle buluşacak olan oyunun yeni fragmanında ise ikinci oyunun senaryosunun geçtiği Karnaca şehrine geri döneceğiz. Ne var ki, bu yeni fragmanda farklı bir yüzünü görüyoruz. Yozlaşmış ve en karanlık yerlerini... İlk iki oyunda olduğu gibi dilediğimiz yöntem ile oynayabileceğimiz Dishonored: Death of the Outsider oyununda, gizemli tarikatları araştıracak, gizli dövüş kulüplerine sızacak ve hatta banka soygunları bile organize edebileceğiz. Tüm bunlar ise tek bir hedef için, yayınlanan videonun başlığında da gördüğümüz gibi tanrıyı ortadan kaldırmak için. 

İlk iki oyunda gördüğümüz Billie Lurk karakterinin Meagan Foster takma adıyla geri döneceği Dishonored: Death of the Outsider oyununda, eski ustası Daud'u gizemli bir gemiden kurtardıktan sonra The Outsider'ın peşine düşecek.

İyi seyirler dileriz!

Yorumlar