KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

DiRT Rally 2.0 İçin Yeni Bir Fragman Daha Yayınlandı

DiRT Rally için bir devam oyunu olacak DiRT Rally 2.0, Codemasters tarafından Eylül ayının sonlarına doğru duyurulmuştu. PlayStation 4PC ve  Xbox One için geliştirilmekte olan yeni oyun, 26 Şubat 2019  tarihinde satışa sunulacak. Bugün ise DiRT Rally 2.0 için yeni bir fragman daha yayınlandı.

Aynı ilk oyun gibi yine simülasyon tarzı bir oynanış ile karşımıza çıkacak olan DiRT Rally 2.0, Yeni Zelanda, Arjantin, İspanya, Polonya, Avustralya ve ABD olmak üzere altı ülkede sayısız pistte, geçmişten günümüze kadar uzanan zamandaki çok çeşitli ralli arabaları ile mücadele edeceğimiz oldukça geniş bir oyun olacak. Aynı zamanda FIA World Rallycross Championship oyunu olma özelliğini de taşıyan ve 2018 sezonundan arabalara ek olarak, resmi WorldRX pistlerinden sekiz tanesini de içerecek.

Rally Through the Ages, yani Çağlar Boyunca Ralli adıyla yayınlanmış olan yeni fragman ise biraz nostaljik bir havaya sahip. Zaten adından da anlaşılıyor. 1960'lı, 1970'li, 1980'li ve 1990'lı yıllar ve bu yıllara damgasını vurmuş olan araçları ekranlarımıza geliyorlar: Alpine Renault A110 1600 S, Ford Escort Mk II, Audi Sport Quattro S1 E2 ve SUBARU Impreza 1995. Fragmanda aynı zamanda etkinlik sırasında takip edilecek olan güzergahın geçirdiği değişimi de canlı olarak gösteriyor.

İyi seyirler dileriz!

Yorumlar