KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Devil May Cry 5'in VGX 2018 Fragmanı Sızdırıldı

Bu gece, yılın önemli gecelerinden bir diğeri olacak; çünkü, The Video Game Awards 2018 şovu gerçekleşecek. Çeşitli kategorilerde aday olarak gösterilen oyunların ödüllerini alacağı şovda, bir sürü yeni oyun duyurusuna ek olarak, halihazırda geliştirilme aşamasında olan oyunların yeni fragmanları da yayınlanacak. Bu oyunlardan bir tanesi de Devil May Cry 5 olacak. Ne var ki, yayınlanacak olan yeni fragman, Xbox Portugal sayfası üzerinden vaktinden önce yayınlandı. Her ne kadar fragman çok kısa sürede kaldırılmış olsa da, atik kullanıcılar tarafından indirilip de başka kanallardan yayınlanmasına engel olunamadı. 

Devil May Cry 5'in VGX 2018 Fragmanı Sızdırıldı

Bu fragmana şuradan veya buradan ulaşabilirsiniz. Fragman boyunca Dante, Nero ve Vitale karakterlerini görebiliyoruz. Her ne kadar Vitale karakterinin oynanış stili gizli tutulsa da, şeytanları çağırarak çatıştığını ve zaman zaman silahını da kullandığını görebiliyoruz. Ayrıca Devil Trigger benzeri bir saldırısının da olduğunu öğreniyoruz. 

Fragmanda bir sürpriz de bizleri bekliyor. Öyle ki, Devil May Cry 5 için bugün bir oynanabilir demo yayınlanacak, ama bu oynanabilir demo, öncelikli olarak Xbox One platformunda yayınlanacak. Şimdilik PlayStation 4 ve PC platformları için herhangi bir şey söylenmemiş, ama demonun bu iki platform için de çok fazla gecikmeden yayınlanacağını tahmin ediyoruz.

Son olarak, ilk Devil May Cry oyunu hariç tüm seri oyunlarında karşımıza çıkan Bloody Palace, Devil May Cry 5 oyununa Nisan ayı içerisinde gelecek.  Bloody Palace, Mortal Kombat serisindeki moda benzer bir mod olarak karşımıza çıkıyor. Tek elemeli turnuva sisteme dayalı olan bu modda, bu defa en tepeden başlayıp, aşağılara kadar inerek Bloody Palace'a ulaşmaya çalışıyorsunuz. Her bir katta ise düşmanlar ve bölüm sonu yaratıklarından oluşan gruplar sizi bekliyor olacak. Amacınız ise tabi ki her birinin hakkından gelmek olacak.

Yorumlar