KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Déraciné, Bloodborne 2'yi İfşa Etmiş Olabilir

FromSoftware şu an için Sekiro: Shadows Die Twice oyununun geliştirilmesine devam ediyor. Bu oyunun ilk başta Bloodborne 2 oyununun geliştirilme aşamasındaki kod adı olduğu düşünülmüş olsa da, E3 2018 fuarı sırasında yapılan duyuru ile bunun böyle olmadığı ortaya çıkmış oldu. Ancak tabi ki Bloodborne 2 oyununu unutmuş değiliz. Duyurulacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz ve görünen o ki FromSoftware da bu oyunu gizliden gizliye geliştiriyor olabilir. En azından Déraciné öyle söylüyor.

Déraciné, Bloodborne 2'yi İfşa Etmiş Olabilir

Déraciné, geçtiğimiz E3 fuarı sırasında duyurulmuştu. FromSoftware tarafından PlayStation VR için geliştirilmiş olan bir macera oyunu olan  Déraciné, dün itibarı ile satışa sunuldu. Bir okuldaki küçük bir kız tarafından çağrılmış olan bir ruhu yönettiğimiz oyunda, varlığımızı bir şekilde kanıtlamak ve diğer öğrencilerle bağ kurmak amacında olacağız.

Peki bu oyunun içinden olası Bloodborne 2 emaresi nasıl çıktı? Amazing Komaru Youtube kanalı tarafından keşfedilen bir detaya göre, VR oyununda yer alan bir oyuncak bebek, Bloodborne oynayanların aşina olduğu Make Contact şeklinde bir el işareti yapıyor. Bu el hareketini Bloodborne karakteri The Doll tarafından da yapılıyordu. Bu oyuncak bebeği yakından incelediğiniz zaman, "A doll of the stone girl Fiona who appears in the unfinished tale. When a person has a bad dream, Fiona appears and helps them flee.", Türkçe meali ile "Yarım kalmış hikayede görünen taştan yapılma kız Fiona'nın oyuncak bir bebeği. Bir kişi kötü bir rüya gördüğünde, Fiona ortaya çıkar ve kaçmalarına yardım eder."

Burada dikkat çeken nokta ise, sizin de tahmin edebileceğiniz üzere 'yarım kalmış hikaye' kısmı. Bu Bloodborne 2 oyununun gizliden gizliye geliştirilme aşamasında olduğuna işaret olabilir, ama diğer yandan, Bloodborne oyununa bir selam gönderme de olabilir. Her iki ihtimal de söz konusu, ama eğer gelecekte Bloodborne 2 duyurulacaksa ve bu onun bir işareti ise, o zaman şimdiden heyecanlanmaya başlayabiliriz.

Yorumlar