KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Dead by Daylight'ın PS4 ve Xbox One Tarihi Kesinleşti

PC versiyonunda yoğun ilgiye maruz kalmış olan Dead by Daylight, bildiğiniz gibi bu yıl içerisinde PlayStation 4 ve Xbox One için de piyasaya çıkacak. Konsol kullanıcılarının büyük bir sevinçle karşıladığı haberin ardından, bugün bir başka müjdeli haber ile çıkış tarihi de kesinleşti.

Dead by Daylight'ın PS4 ve Xbox One Tarihi Kesinleşti

Geçtiğimiz Şubat ayı içerisinde ortaya çıkan bir haberle, 2016 yılının Haziran ayında PC için piyasaya sürülmüş olan Dead by Daylight oyununun PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına uyarlanmakta olduğunu öğrenmiştik. Oyunun gördüğü bu beklenmedik ilgi, tabi ki de geliştirici Behaviour Digital ve yayıncı Starbreeze Studios için PlayStation 4 ve Xbox One versiyonlarını da gündeme getirmişti. Her ne kadar kesin bir çıkış tarihi verilmemiş olsa da, bu yıl içinde çıkacağı söylenmişti. Bugün ise müjdeli haber geldi. 

Behaviour Digital ve Starbreeze Studios ikilisinin birlikte yaptığı açıklamaya bakılırsa, çıkış için çok fazla beklemeyeceğiz. Öyle ki, PlayStation 4 ve Xbox One için Kuzey Amerika bölgesinde 20 Haziran 2017 tarihinde hem dijital hem de kutulu olarak satışa sunulacak olan Dead by Daylight için Avrupa tarihi ise 23 Haziran 2017 olarak belirlenmiş.

Son olarak, eğer oyunun kutulu versiyonunu alacak olursanız, ekstra olarak aşağıdaki içeriklere de sahip olabileceksiniz;


  • Dead by Daylight müzik albümü
  • The 80’s Suitcase eklentisi
  • The Bloodstained Sack eklentisi
  • The Of Flesh and Mud bölümü eklentisi
Yorumlar