KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Days Gone İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

PlayStation 4 platformuna özel Days Gone, E3 2016 fuarındaki halinden çok farklı bir şekilde E3 2017 fuarında geri döndü. İlk bakışta Dead Rising havası estiren oyunumuz, platforma özel çıkan iddialı oyunların arasında kendisine sağlam bir yer edindi diyebiliriz. Bugün ise Days Gone için yepyeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Bu yeni oynanış videosu, E3 2017 fuarı sırasında kapalı kapılar arkasında gösterilmişti. Bugün ise Sony Interactive Entertainment ve SIE Bend Studio, oynanış videosunu beğenimize sundu.

Bildiğiniz gibi Days Gone, bizlere dilediğimiz yoldan gitmemize olanak tanıyor. Bir diğer deyişle, belirli bir noktaya belirli bir yoldan giderek ulaşmak zorunda değiliz, ama alternatif yolların da kendisine has zorlukları olacak. E3 2017 fuarındaki Sony konferansında gösterilmiş olan oynanış videosu, olaylara yaklaşımımızın ve verdiğimiz kararların oyuna etki ettiğini görmüştük. Bu yeni video ise değişen hava koşulunun, günün zamanının ve oynanış tarzının nasıl bir etkide bulunduğunu görebiliyoruz. Bunun en büyük örneği ise karlı havanın motosikletimizi kontrol etmede yaşadığımız zorluk. Buna ek olarak, Days Gone oyununda başımıza bela olacak Freaker yaratıkları, soğuk havada daha güçlü bir hale getiriyor. Ayrıca, Marauder'ların davranışlarında da belirgin ölçüde değişikliğe neden oluyor.

Bunun haricinde, Survival isimli bir araç da videoda karşımıza çıkıyor. Survival sayesinde çevremize odaklanıp, izleri, ipuçlarını ve kaynakları keşfedebiliyoruz. Ayrıca, üretim, tuzaklar ve pusu gibi genel dinamik olayların da gösterildiği oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler!

Yorumlar