KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Days Gone da Ertelenenler Kervanına Katıldı

Mevcut nesilde artık ertelenmeden çıkan oyun neredeyse yok denecek kadar azaldı. Eskiden oyunlar ertelendiğinde şaşırırdık, bu zamanda ise ertelenmediği zaman şaşırıyoruz. Şu anlık Call of Duty ve Electronic Arts oyunları bu konudaki istikrarlarını bozmuyorlar. Bugün ortaya çıkan bir haber ise Days Gone oyununun ertelendiğini onayladı.

Days Gone da Ertelenenler Kervanına Katıldı

Hatırlayacağınız üzere PlayStation Experience 2017 etkinliği sırasında, Shuhei Yoshida tarafından 2018 yılı, bu yıl içerisinde çıkacağı söylenmişti. Ne var ki, beklenebilecek bir gelişme yaşandı ve Days Gone resmi olarak ertelendi. Sony tarafından yayınlanan bildiri ile duyurulan gelişmeye göre Days Gone, 2019 yılı içerisinde satışa sunulacak. Şimdilik tam bir tarih verilmiyor, ama ilerleyen zamanlarda güncel bilgilerin paylaşılacağı söyleniyor.

E3 2016 fuarında sürpriz bir şekilde duyurulan Days Gone, PlayStation 4  platformunun bir diğer özel oyunu olacak. Yaşanan bir salgın neticesinde insan ırkının dünyadan büyük oranında silindiği küresel bir felaket sonrası bir dünyada geçecek olan oyunda, Deacon St. John isimli bir karakteri yöneteceğiz. Dinamik hava ve gündüz-gece değişiminin yaşanacağı oyunda, duruma göre alternatif yollar izleyebileceğiz.

Yorumlar