KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Darksiders III'ün Yeni Güncellemesi Yayınlandı

Aradan geçen altı yıllık sürenin sonunda, Darksiders serisinin devam oyunu olan Darksiders III, en nihayetinde oyuncularla buluştu. 27 Kasım 2018 tarihinde PlayStation 4PC ve Xbox One için satışa sunulmuş olan üçüncü oyun, Yedi Ölümcül Günah'ı ortadan kaldırmak için yola çıkmış olan Fury karakterinin maceralarını konu alıyor. Her ne kadar aşina olduğumuz Darksiders büyüsünün içine çekiyor olsa da, oynanış mekaniği ile kimi zaman oyuncuların epey canını sıkabiliyor. Bunun başlıca nedeni ise, oynanış mekaniğinde Dark Souls serisinden esinlenilmiş olması, ama size hoşunuza gidecek bir müjdemiz var.

Darksiders III'ün Yeni Güncellemesi Yayınlandı

Darksiders III için, önceki gün yeni bir güncelleme yayınlandı. THQ Nordic  ve Gunfire Games tarafından PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarında yayınlanmış olan bu yeni güncelleme, dövüş mekaniği hoşuna gitmeyen oyuncular için bir seçenek ile geliyor. Oyuna kaldığınız yerden devam etmeden hemen önce veya yeni bir oyuna başladığınızda, sizlere Default ve Classic olmak üzere iki seçenek sunulacak. Eğer Classic seçeneğini tercih ederseniz, serinin önceki oyunlarındakine çok yakın bir oynanış mekaniği ile karşılaşacaksınız. Default ise, tahmin edebileceğiniz üzere Darksiders III oyununun orijinal oynanış mekaniğini koruyarak devam etmenizi sağlayacak. Daha sonradan oyun içerisinden de yapılabilecek bu değişikliğin, zorluğa veya başarımlara herhangi bir etkisi olmayacak.

Oynanış mekaniği ile ilgili yapılabilecek değişiklik imkanının yanı sıra, Darksiders III oyununa Health Lurcher ve Echo Mark adı altında iki yeni eşya ekleniyor. Bu iki eşyadan Health Lurcher, Nephilim’s Respite için yeniden dolum sağlarken, Echo Mark ise harcanan nitelik puanlarının geri alınmasına olanak tanıyor. Her iki eşyayı da ağabeyimizden alabilirsiniz. Ayrıca ulaşılabilecek son seviye ise artık 200 olacak.

Son olarak, Darksiders III oyununun genelinde rastlanan birçok hata giderilirken, Arcane Counters hareketi yaparken artık hasar almamak, Fortifier Enhancement için arttırılmış sağlık ve hasar miktarı ve Leviathan Enhancement için kırılabilir eşyalardan arttırılmış Lurcher ödülü almak gibi birçok iyileştirmeler de yapılıyor.

Yorumlar