KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Darksiders III'ün Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Windows Store, nice kazalara sahne olmuş çevrimiçi mağazalar arasında yer alıyor. Hatırlayacağınız üzere bu hafta Shenmue ve Shenmue II oyunları Windows Store üzerinde ön-siparişe açılmıştı. Aynı sayfada, her iki oyunun da PlayStation 4, PC ve Xbox One için satışa çıkacağı tarih 21 Ağustos 2018 olarak belirtiliyordu. Bu bilgi, daha sonradan SEGA tarafından yapılan duyuru ile onaylanmıştı. Şimdi ise bir başka sızıntıyla, bu defa da Darksiders III oyununun çıkış tarihi önceden ortaya çıkmış oldu.

Darksiders III'ün Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Bir dörtleme olarak planlanmış olan Darksiders serisinin ilk iki oyununda, War (Savaş) ve Death (Ölüm) karakterlerini yönetmiştik. İkinci oyunun çıkışından sonra THQ ile yaşanan hadiseden ve 2016 yılının Ağustos ayında şirketin THQ Nordic olarak geri dönmesinden sonra, şu anda Gunfire Games tarafından geliştirilmekte olan Darksiders III, 2017 yılının Mayıs ayı içerisinde, THQ Nordic duyurulmuştu. Bu defa Fury (Öfke) karakterini yöneteceğimiz devam oyununda,  Seven Deadly Sins (Yedi Ölümcül Günah)'in peşine düşmek ve bertaraf etmeye çalışacağız. Serinin üçüncü oyunu ile ilgili olarak çıkış tarihi de dahil pek fazla bir bilgimiz yok. Eğer THQ Nordic 2018 Dünya Kupasını E3 2018 fuarına tercih etmemiş olsaydı, şu an belki de Darksiders III ile ilgili birçok bilgiye sahip olmuş olacaktık, ama bunun için GamesCom 2018 fuarını beklememiz gerekecek. Ancak belki çıkış tarihini önceden öğrenmiş olabiliriz.

Hemen yukarıda gördüğünüz ve DSOGaming sitesi tarafından yakalanmış olan ekran görüntüsüne bakacak olursak, Darksiders III27 Kasım 2018 tarihinde satışa sunulacak. Şu ana kadar adını sanını duymadığımız bir site olsa belki o kadar da üzerinde durmayabilirdik, ama söz konusu Windows Store olunca ve Shenmue ve Shenmue II için verilen tarih de SEGA tarafından onaylanınca, benzer bir durumun Darksiders III için de gerçekleşmesi pek de şaşırtıcı olmaz. Tabii ki bunun için THQ Nordic tarafından yapılacak olan açıklamayı beklemek gerekecek.

Yorumlar