KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Darksiders III'ün Çıkış Tarihi Onaylandı

Önceki gün sizlerle paylaşmış olduğumuz haberimizde, Darksiders III  oyununun resmi çıkış tarihinin Windows Store aracılığıyla 27 Kasım 2018  olarak sızdırıldığını aktarmıştık. Geçtiğimiz sene yapılan duyurusu sonrasında, serinin devam oyununun bu yıl içerisinde çıkması bekleniyordu. Ne var ki, yaşanan sızıntı sonrasında gözler de doğrudan THQ Nordic  cephesine dönmüştü. Bugün de beklenen açıklama geldi.

THQ Nordic tarafında yapılan açıklamayla, Gunfire Games tarafından PlayStation 4PC ve Xbox One için geliştirilmesine devam edilen Darksiders III oyununun 27 Kasım 2018 tarihinde satışa sunulacağı onaylandı. Hatta bununla da kalmayan yayıncı, Collector’s Edition ve Apocalypse Edition  olmak üzere fiziksel, Digital Deluxe Edition ve Blades & Whip Edition  olmak üzere de dijital özel sürümleri duyurdu.

Öncelikle fiziksel özel sürümlerle başlayalım... Collector’s Edition, oyunun metal kutulu sürümüne ek olarak orijinal müzik albümü, sanat kitabı ve 25 santimetrelik bir Fury heykeli ile gelecek. Apocalypse Edition ise yine oyunun metal kutulu sürümüne ek olarak her biri 25 santimetrelik Death (Ölüm), War (Savaş), Vulgrim ve Fury (Öfke) heykelcikleri, 100 x 77 santimetre boyutlarında bir Fury posteri, 5 santimetrelik bir adet kolye, sanat kitabı ve orijinal müzik albümü ile gelecek. 

Eğer dijitali tercih ediyorsanız, Digital Deluxe Edition ile ek zırh tasarımı, PC versiyonuna özel dijital müzik albümü ve oyunun çıkışından sonra yayınlanacak olan iki indirilebilir içeriğe sahip olabileceksiniz. Blades & Whip Edition ise Digital Deluxe Edition içeriğini olduğu gibi barındırmasının yanı sıra, Darksiders Warmastered Edition ve Darksiders II Deathinitive Edition oyunlarına da ücretsiz erişim sağlayabileceksiniz. Şunu da söylemeden geçmeyelim ki, PlayStation 4 veya Xbox One fark etmeksizin hangi dijital özel sürümü ön-sipariş ile alırsanız alın, Darksiders III oyununu bir gün önceden oynamaya başlayabileceksiniz.

Yorumlar