KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Darksiders III, Darksiders IV'ün Yolunu Açmaya Yakın

Aradan geçen altı yıldan biraz fazla bir zamandan sonra, Darksiders III en nihayetinde satışa sunuldu. Orijinal geliştirici stüdyo Vigil Games yerine, ilk iki oyunu mevcut nesle taşıyan Gunfire Games tarafından PlayStation 4, PC ve Xbox One için geliştirilmiş olan Darksiders III, şimdilik pek parlak bir performans çizemiyor. İncelemelerden de yeteri kadar yüksek puanlar alamayan devam oyunun performansından sonra, ister istemez dördüncü oyunun akıbetini de merak etmeye başlamıştık. Görünen o ki, Darksiders III, dördüncü oyunun kapısını açtı açacak.

Darksiders III, Darksiders IV'ün Yolunu Açmaya Yakın

Gunfire Games Üst Yöneticisi David L. Adams, Darksiders III oyununun çıkışından önce, 100,000 adet satabilirlerse mutlu olacağını ve devam oyunu için çalışmalara başlanacağını dile getirmişti. Darksiders III, şimdiye kadar sadece Steam üzerinden 71,000 üstü bir satış rakamına ulaştı. Önümüz ise yılbaşı ve yılbaşı demek, indirimler demek. Oyunun fiyatında yapılacak olan indirim ise, oyuncular için Darksiders III oyununu daha cazip hale getirecektir diye tahmin ediyoruz. Bu da tabi ki doğrudan satış rakamına etki edecek ve bizlere Darksiders IV oyununu getirecektir.

Darksiders serisi, bildiğiniz gibi bir dörtleme olarak planlanmıştı ve bu zamana kadar Mahşerin Dört Atlısı'ndan Savaş, Ölüm ve Öfke karakterlerini yönetmiş idik. Darksiders III, finali itibarıyla dördüncü oyunun geleceğini belgelemişti. Yöneteceğimiz son karakter ise Strife, yani Anlaşmazlık olacak ve bu şekilde de Darksiders serisine artık bir son nokta da koyulmuş olacak.

Yorumlar