KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Dark Souls Remastered Resmi Olarak Duyuruldu

GÜNCELLEME: Bandai Namco, kısa bir süre önce yapılan açıklama ile Dark Souls Remastered oyununun 24 Mayıs 2018 tarihinde PlayStation 4PC ve Xbox One platformları için de yayınlanacağını onayladı. Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğumuz haberimizde bahsettiğimiz söylentinin aksine,  Dark Souls Remastered oyununun PlayStation 4, PC ve Xbox One versiyonları da From Software tarafından uyarlanıyor.

Öte yandan, Dark Souls Remastered, PlayStation 4 Pro, PC ve Xbox One X platformlarında, 4K çözünürlükte ve 60 FPS akıcılığında oynanabiliyor olacakken, Switch versiyonu ise TV modundayken 1080p çözünürlükte ve 30 FPS akıcılığında oynanabilecek.

***

Bir önceki haberimizde sizlere Dark Souls oyununun Dark Souls Remastered  olarak hazırlık aşamasında olduğu söylentisinden bahsetmiştik. İlk olarak Nintendo Direct yayınında Switch için duyurulacağı söylentisi gerçekleşti ve Dark Souls Remastered, bahsi geçen yayının sonunda duyuruldu.

Artorias of the Abyss içeriğini de beraberinde getirecek Dark Souls Remastered, 24 Mayıs 2018 tarihinde Switch konsolu için satışa sunulacak. Buna ek olarak, çerçeve hızı ve çözünürlükte de iyileştirmeler yapılacak. Yayının sonunda yayınlanmış olan Dark Souls Remastered fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler!

Yorumlar