KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Dark Souls Remastered Geliyor Olabilir

Mevcut nesil için geliştirilmekte olan büyük yapımlara ek olarak, eski nesillerde çıkmış olan HD Remaster, Definitive Edition ve Redux takısıyla bu nesle taşınan oyunlar da oyun dünyasının birer parçası oluyorlar. Bu zincirin yeni halkası ise görünen o ki Dark Souls olacak.

Dark Souls Remastered Geliyor Olabilir

Bu sabahın erken saatlerinde ortaya çıkan bir sızıntı Dark Souls Remastered oyununun 24 Mayıs 2018 tarihinde Japonya genelinde satışa sunulacağını ortaya koydu. Buna ek olarak, Kotaku UK sitesinden gelen rapora göre ise resmi duyurunun da bugün, gün içerisinde yapılacağına işaret ediyor. İlk olarak Switch versiyonunun Nintendo Direct yayını sırasında duyurulacağını söylenen Dark Souls Remastered, daha sonrasında ise PlayStation 4PC ve Xbox One için de onaylanacak. Ayrıca, oyunun  PlayStation 4, PC ve Xbox One versiyonları Switch versiyonundan farklı bir şirket tarafından uyarlanıyor. 

Söylentiler kapsamında, Dark Souls, Dark Souls III oyununa dayandırılarak çözünürlüğü arttırılmış kaplamalara ek olarak yeniden hazırlanan ışıklandırmalar ve özel efektler ile Dark Souls Remastered haline getiriliyor. Ayrıca, çoklu-oyuncu desteği de genişletilerek eş zamanlı olarak altı oyuncuya kadar destek sunması da sağlanıyor.

Tabii ki tüm bunlar şimdilik bir söylenti, ama er ya da geç bugün gün içerisinde öğreneceğiz. Gelişmeler için bizi takipte kalın!

Yorumlar