KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy etrafında dönen söylenti silsilesi en sonunda dağıldı. Bunun nedeni ise oyununun kısa bir süre önce PC, Xbox One ve Switch için de resmi olarak duyurulmasıydı. Activision tarafından da onaylanan bu duyuru tabii ki bahsi geçen platformlara sahip kullanıcıların sevinçten havalara uçmasını sağladı. 10 Temmuz 2018 tarihinde her üç platform için de satışa sunulacak olan Crash Bandicoot N. Sane Trilogy için yeni yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Nintendo Direct etkinliğinde gelen duyurudan sonra, Steam üzerinde Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ile ilgili bir sayfa açıldı ve ilk edinilen bilgiler ise bu sayfaya aktarıldı. Bizzat Activision tarafından onaylanan bilgiye göre, üçleme paketinin PC versiyonu klavye ve fare desteği sunacak. Açıkçası esasen konsollar için geliştirilip de sonradan PC platformuna da aktarılan oyunlarda böyle destek bulunmuyorken, Activision ve Vicarious Visions stüdyosunun bu desteği Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ile sunması tabii ki PC kullanıcılarının yüzünü güldürecektir.

Bir diğer önemli detay ise Steam sayfası üzerinde yer alan bilgiye göre, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy için en düşük sistem gereksinimleri kesinleşmiş. Buna göre, üçlemeyi bilgisayarınızda oynayabilmeniz için sisteminizin olması gerektiği en alt seviye şöyle;


  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i5-750 @ 2.67GHz | AMD Phenom II X4 965 @ 3.4GHz
  • Bellek: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB) / AMD Radeon HD 7850 (2 GB)
Yorumlar