KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy'nin Ön-Sipariş Hediyeleri Duyuruldu

Sony tarafından yapılan açıklama ile Vicarious Visions tarafından uyarlanmakta olan Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ile büyük buluşmamızı 30 Haziran 2017 tarihinde gerçekleştireceğimiz kesinleşmişti. Eğer yıllar süren hasretimizin yakında sona ereceğinin verdiği heyecandan dolayı HD Remaster paketini PSN üzerinden ön-sipariş ile aldıysanız, o zaman ön-siparişe özel ödülleri de hak etmişsiniz demektir.

Halihazırdaki ön-sipariş ödülünün dinamik bir tema olduğunu zaten biliyorduk, ama Sony tarafından yapılan açıklama ile yeni bir ön-sipariş ödülü daha gündeme geldi. Öyle ki, Sunset Vista Pack isimli bir paket bizlere hediye edilecek. Peki bu paketin içeriğinde ne var? Ne yazık ki oynanışa dair herhangi bir şey yok. Halihazırdaki dinamik tema ödülüne ek olarak iki tane de avatarımız olacak. Bunlardan bir tanesinde Crash karakterinin PlayStation dönemindeki hali varken, diğerinde ise Crash Bandicoot N. Sane Trilogy paketindeki Crash modellemesi görülüyor.

Resmi duyuruya için hazırlanmış olan kısa tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

We sure love long walks and sunsets... Pre-order the Crash Bandicoot N. Sane Trilogy and get the Sunset Vista pack: https://t.co/pUt61IeD4x pic.twitter.com/emvgOA2cmZ

— PlayStation (@PlayStation) 18 Nisan 2017

Yorumlar