KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Artık PS4'e Özel Değil

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy için zaman içinde birçok söylenti çıkmıştı. Bu söylentiler, üçlemenin Xbox One ve PC için çıkacağına işaret ediyordu. Ancak Activision hiçbir söylentiye kulak asmamış, ne teyit etmiş ne de yalanlamıştı. Ama bugün, tüm bu söylentiler nihayete erdi. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy artık PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro konsollarına özel olmayacak.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Artık PS4'e Özel Değil

Bugün yeni bir Nintendo Direct programı gerçekleşti. Yeni duyuruların yapıldığı bu program sırasında, Nintendo büyük bir bomba patlattı ve Crash Bandicoot N. Sane Trilogy'nin Switch konsoluna geleceğini resmen duyurdu. Ama üzülmeyin, bu üçleme paket Switch haricinde Xbox One ve PC için de satışa sunulacak. Activision tarafından da onaylanan duyuruya göre, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy 10 Temmuz 2018 tarihinde Switch, Xbox One ve PC kullanıcılarıyla buluşacak.

30 Haziran 2017 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için satışa sunulmuş olan üçleme, kısa sürede fazlasıyla büyük başarılar elde etmişti. Bu beklenmedik başarı karşısında memnuniyetini gizleyemeyen Activision ise seri ile ilgili başka planlarının da olduğunu dile getirmişti. Bu açıklama sonrasında ise 2019 yılı içerisinde yeni bir Crash Bandicoot oyununun geleceğine dair söylentiler çıkmıştı. Activision tarafından ne teyit edilen ne de onaylanan bu söylentiler ise varlığını korumaya devam ediyor. Bakalım bu E3 2018 fuarında herhangi bir gelişme yaşanacak mı?

Yorumlar