KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

CoD: Black Ops 4'ün v1.10 Güncellemesi de Yayınlandı

Call of Duty: Black Ops 4 oyunun yeni güncellemeleri yayınlanmaya devam ediliyor. Bu hafta ise v1.10 güncellemesi yayınlandı ve geçtiğimiz hafta  PlayStation 4 kullanıcılarına sunulmuş olan Operation Absolute Zero  güncellemesinin içeriğine artık Xbox One ve PC kullanıcıları da erişim sağlayabilecekler. Ancak hepsi bu kadarla sınırlı değil tabi ki.

CoD Black Ops 4'ün v1.10 Güncellemesi de Yayınlandı

v1.10 güncellemesi, dün yaptığımız haberimizde de paylaştığımız gibi Half-Off Heist modunu çoklu-oyuncu modunda Featured kategorisine ekliyor. Bu mod sayesinde, Heist moduna göre bütün eşyalar yarı fiyatına inmiş durumda. Ancak korkmayın, Scorestreak'ler bundan etkilenmiyorlar. Öte yandan,  Blackjack’s Gun Game, Mercenary Deathmatch Moshpit ve Mercenary Objective Moshpit de Featured kategorisine ekleniyorlar. Eğer Black Ops Pass sahibiyseniz, Featured kategorisine bir de sizin için Map Pack Moshpit dahil oluyor. Unwrapped Reactive Camo'lar ise bu güncelleme ile Call of Duty: Black Ops 4 oyununa ekleniyorlar ve eğer Gold Camo'yu açtıysanız, dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Bunun dışında, Killathon Reactive Camo, Rampage Reactive Camo ve Vanguard Reactive Camo da diğer kamuflaj seçenekleri olacak. Ayrıca çoklu-oyuncu modunun genelinde halen mevcut olan birçok teknik hata için çözümleme ve kararlılık iyileştirmeleri de yapılıyor.

Blackout modunda ise, daha önceden sizlerle paylaştığımız üzere Custom Games en nihayetinde bu moda eklendi. Tam bir karakter özelleştirme desteğinin olacağı Custom Games ile azami on iki oyunculu maçlar gerçekleştirebileceksiniz. Bu maçları herkesin tek olmasına ayarlamanın yanı sıra, iki veya dört kişilik gruplardan oluşturarak da yapabileceksiniz. Bu detayların haricinde, Blackout modunda bütün Specialist karakterlerinin seçilebilir hale gelmesi, ilk olarak PlayStation 4 kullanıcılarına sunulmuş olan Operation Absolute Zero güncelleme içeriğinin yeni güncelleme ile Xbox One ve PC kullanıcılarına da sunulması ve Slay Bell ve Secret Santa silahlarına sınırlı bir süreliğine erişim hakkınızın olacağız Contraband Stashes da dahil birçok yenilik, harita ve araçlar da dahil birçok iyileştirme ve hata çözümlemeleri gerçekleştiriliyor.

Zombies modunda ise Voyage of Despair, IX, Dead of the Night ve Classified senaryolarının genelinde meydana gelen birçok teknik sorun için çözümlemeler ve bu modun kararlılığı için de birçok iyileştirmeler yapılıyor.

Son olarak, Daemon 3XB silahının çoklu-oyuncu ve Blackout modlarında kör nişan atışı için yapılan iyileştirmeler, Custom Emblem'lerin bütün oyuncular tarafından görülebilmesi, kontrol kolları için Auto Sprint seçeneğinin eklenmesi ve silah kamuflajlarının Personalization menüsünden kaldırılabilmesi gibi Call of Duty: Black Ops 4 oyunun geneline etki eden birçok yenilik de v1.10 güncellemesi ile geliyor.

Yorumlar