KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

CoD: Black Ops 4 İçin Half Off Heist Modu Geliyor

Neredeyse hafta geçmiyor ki, Call of Duty: Black Ops 4 için yeni bir güncelleme yayınlanmasın. Geçtiğimiz haftanın iki büyük güncellemesinden sonra, bu hafta yeni bir tanesi daha yayınlanacak. Muhtemelen yine birçok hata için çözümleme ve bir takım iyileştirmelerin yapılacağı güncellemeyle, bu defa yeni bir oyun modu da Call of Duty: Black Ops 4 oyununa dahil olacak.

CoD Black Ops 4 İçin Half Off Heist Modu Geliyor

Call of Duty serisinin yeni oyunu, 12 Ekim 2018 tarihindeki çıkışından bu yana birçok değişiklik yaşadı. Yığına hata çözümlemesinin ve iyileştirilmelerin yapıldığı Call of Duty: Black Ops 4 oyununa, yeni modlar, yeni haritalar ve mevcut haritalar için varyasyonlar, yeni silahlar, yeni Specialist birimleri ve Black Market sistemine yapılan köklü değişiklik de dahil olmak üzere birçok yenilik getirildi. Ancak Treyarch Studios, henüz sakinleşecekmiş gibi görünmüyor. 

Kısa bir süre önce yapılan açıklama ile Call of Duty: Black Ops 4 oyununun popüler Heist modunun Half Off Heist adındaki varyasyonu bu hafta içerisinde yayınlanacak olan güncelleme ile oyuna dahil olacak. Hatta aynı güncelleme ile Custom Games modu ile silah kamuflajlarının da Call of Duty: Black Ops 4 oyununa gelecek. Şimdilik Half Off Heist modu ile ilgili herhangi bir detay bulunmuyor, ama geliştirici stüdyo güncelleme notlarını yayınlar yayınlamaz biz de sizinle paylaşacağız.

Yorumlar