KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

CoD: Black Ops 4'e Custom Games Özelliği Geliyor

Treyarch Studios için günler bu aralarda epey yorucu geçiyor. Güncellemelerin birisi yayınlanıyor, akabinde diğeri için kollar sıvanıyor. Uzun zaman önce Blackout modu için sözü edilmiş, ama yeni yeni gündeme getirilmiş olan bir özellik, Custom Games en nihayetinde geliyor.

CoD Black Ops 4'e Custom Games Özelliği Geliyor

Call of Duty: Black Ops 4 geliştiricileri için bu hafta, epey yorucu bir hafta oldu. Yayınlanan Operation Absolute Zero güncellemesine ek olarak Black Ops Pass sahipleri için de yeni yeni içerikler yayınlanmıştı. Ancak birazcık da olsa mola vermenin zamanı henüz gelmemiş gibi görünüyor. Treyarch Studios, yaptığı açıklama ile Blackout modu için Custom Games özelliğinin önümüzdeki hafta geleceğini duyurdu.

Tabi ki yüz oyuncunun katılımda bulunacağı parti oluşturmak mümkün olmayacak, ama kendiniz haricinde on bir arkadaşınızı davet ederek, haritayı istediğiniz gibi gezebilmeniz mümkün olacak. Her bir Custom Game seansını tercihinize göre tek başınıza, iki kişilik veya dört kişilik gruplar halinde oynayabileceksiniz. Ayrıca karakter özelleştirmesi de yapabileceksiniz.

Custom Games haricinde, yeni güncelleme yayınlandığında standart mod için kamuflaj desteği de getirilecek. Kamuflajlara Armory menüsünden ulaşabileceğinizi söyleyelim.

Yorumlar