KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

CoD: Black Ops 4 Blackout Betası İlk Güncellemesini Aldı

Call of Duty: Black Ops 4 için büyük bir merakla beklenen Blackout kapalı beta testi, Pazartesi günü başlamıştı. Şu an itibarıyla sadece PlayStation 4  platformunda devam eden test, 14 Eylül 2018, Cuma günü de Xbox One ve  PC kullanıcıları için açılacak. Dün ise Treyarch Studios, beta için ilk güncellemeyi yayınladı.

CoD Black Ops 4 Blackout Betası İlk Güncellemesini Aldı

Hatırlayacağınız üzere, Blackout kapalı beta testi öncesinde açıklama yapan Activision ve Treyarch Studios, test sırasında aktif olarak hazırda bulunulacağını ve kullanıcılar tarafından yapılacak olan geri dönüşleri anında uygulayacaklarını belirtmişti. Nitekim de öyle oldu. Reddit üzerinden yapılan açıklama ile yayınlanmış olan güncellemeyle, Blackout modunda izin verilen en fazla oyuncu sayısı artık seksen sekiz oldu. Buna ek olarak, Featured Playlist, DUO'lar ile değiştirildi. Hızlı menü beş saniye kadar kullanılmadığı takdirde kendi kendine kapanacak. Yerden eşya alma hızı arttırıldı. Silah doldurma tuşuna basarak yerden bir eşya almaksızın halen silahınıza mermi yükleyebileceksiniz. Son olarak, Sensor Dart süresi de iki dakikaya çıkartıldı.

PlayStation 4, PC ve Xbox One için geliştirilmesine devam edilen Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim 2018 tarihinde satışa sunulacak.

Yorumlar