KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Capcom, RE 2 ve DMC 5'i TGS 2018'e de Götürecek

Şu aralar, oyun dünyası açısından oldukça hareketli zamanlar geçirmeye devam ediyoruz. Bunun nedeni ise, halen Köln şehrinde devam etmekte olan GamesCom 2018. Ne var ki, fuarın yavaş yavaş sonuna geliyoruz, ama tabii ki diğer yanda da Tokyo Game Show 2018 yaklaşmaya devam ediyor. Önümüzdeki ayın sonlarına doğru başlayacak olan fuar için yavaş yavaş hazırlıklar başladı. Capcom da bugün itibarıyla Tokyo Game Show 2018 için özel bir sayfa açtı ve bu sayfada, fuara götüreceği oyunlara yer verdi.

Capcom, RE 2 ve DMC 5'i TGS 2018'e de Götürecek

Tokyo Game Show 2018 oyun fuarı 20 - 23 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. Bizleri yine oyunlarla yatıp kalkacağımız bir diğer fuar daha bekliyor. Japon menşeli oyunların daha ön planda olduğu Tokyo Game Show fuarının bu seneki ayağına yaklaşık bir aylık bir süreç var, ama oyun dünyasının önemli isimleri yavaş yavaş gerek katılımcılara, gerekse de ekranlarının başında olacak bizlere sunacakları oyunları yavaştan açıklıyorlar. Bu isimlerden bir tanesi de Capcom oldu. Bugün açıklama yapan Japon oyun devi, Tokyo Game Show 2018 fuarına götüreceği oyunları açıkladı.

GamesCom 2018 fuarını yavaş yavaş geride bırakıyorken, Resident Evil 2 (2019) ve Devil May Cry 5 ile Köln şehrinde büyük sükse yapan Capcom, belli ki bu performansı Tokyo şehrinde düzenlenecek olan fuara taşımak istiyor. Öyle ki, Devil May Cry 5 ve Resident Evil 2 (2019) başta olmak üzere Mega Man 11 ve Street Fighter 30th Anniversary Collection, yine etkinlik alanında oynanabilir olarak yer alacak. Yalnız Devil May Cry 5 oyununun Japonca seslendirmeyle sadece Xbox One ve PlayStation 4, Mega Man 11'in de sadece PlayStation 4 ve Switch versiyonlarının oynanabilir olarak yer alacağını söyleyelim. Eğer Tokyo Game Show 2018 etkinliğine katılma durumunuz yok ise de üzülmeyin; çünkü, bahsi geçen dört oyunun tamamı için de sahne etkinliklerine ek olarak, canlı yayın etkinliklerinin de yapılacağı açıklandı.

Yorumlar